Wędkarstwo Wyczynowe Forum

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Oddaję do Waszej dyspozyjci Forum wg zamysłu głównie przeznaczone do rozmów na temat Wyczynu. Mam nadzieję, że z czasem będzie ono stanowiło bazę danych na temat, którym fascynujemy się najbardziej, oczywiście na pierwszym miejscu są nasze Żony Szczęśliwy.

Zapraszam do dyskusji i Życzę Wszystkim połamania Oczko

pozdrawiam
tomcat
Witam mam nazywam się Grzegorz Gawriołek rocznik 87, łowię od kąd pamiętam, w zawodach wędkarskich startuję od bodajże 6lat
Najbardziej lubię łowić tyczką
Ulubionymi łowiskami są rybne wody ;-) A w szczególności lubię uciągi tak więc nasza królowa rzek jest mi bardzo bliska
Pozdro dla wszystkich i życzę samych otworków na zawodach ;-)
Witamy witamy Uśmiech ... jako pierwszemu zarejestrowanemu użytkownikowi, który przedstawił się na Forum, sponsor ufundował niespodziankę w postaci glin wędkarskich, a ponieważ lubisz Wisłę więc dostaniesz coś na Wisłę Język Do zobaczenia nad wodą Oczko
Hehe podziękował, podziękował Przyda się
Witam mam na imię Sebastian Uśmiech Uwielbiam wędkować tyczką troszkę odległościówką i feederkiem Uśmiech Bardzo lubię łowić na rzekach, ZZ, oraz na ciepłych kanałach prawie każdą wolną chwilę spędzam na wodą albo z wędką albo bez Oczko
Fajne forum hihi konkurencja Saja Duży uśmiech Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą Uśmiech

p.s a ja co dostane Prezesie Oczko
Jeśli nie z tyczką to z kim? Język Odnośnie konkurencji dla Saja to wypada wyjaśnić, że to nie jest konkurencja, mam nadzieję, że po pewnym czasie będzie to widać. Forum ma być stricte Wyczynowe a nie ogólne a Sajo powiedział, że pomoże jak będę miał kłopoty z walką z hrefami php, wygląda więc że nie ma zamiaru mnie ustrzelić Język

Dostaniesz, dostaniesz ... glinkę od sponsora jaką chcesz napisz i ochrzan jak będziesz pisał brzydkie wyrazy Uśmiech
Anioł Pozdrawiam wzystkich nazywam się Henryk Słabczyński inaczej TURBODYMOMEN Zawstydzony większość osób moją osobę zna więc i mnie przyjmijcie do swego grona O matko
z laską lub z ;Palka;jak kto woli hihi Uśmiech to taki zart z ta konkurencja Uśmiech po gline przyjade busem Uśmiech
Witamy Turbodymomena, tak przyjmiemy Cię do naszego grona już Cię kochamy Serce a skoro przedstawiłeś się tak pięknie to dostaniesz glinkę, będziesz mial w czym kwiatki sadzić Uśmiech jeszcze trochę i sponsora z torbami puszczę Uśmiech

A Ty Seba uważaj bo Pałka i laska to mieszanka wybuchowa Szczęśliwy
Witam,nazywam się Marcin Cękalski najlepszą ulubioną metodą moją jest spławik,chyba wszyscy mnie znają .Pozdrawiam.
Jacy wszyscy, jacy wszyscy! Ja Cię pierwszy raz na oczy widzę Język
Nazywam się Bartek Sobolewski, jestem z Kocka,z rocznika 1995, jestem zawodnikiem LERBY TEAM .Najbardziej lubię łowić tyczką i batem .Łowie od młodego wieku. Uwielbiam łowić na wszystkich wodach tegorocznego GP oprócz Osadnika .
Witamy witamy Juniora Uśmiech zapraszam do udziału w dyskusji. Jeśli macie pytania do starszych bardziej doświadczonych Kolegów to śmiało. Możecie je zadawać w dziale poświęconym dla Was, być może niektórzy zdradzą Wam kilka sekretów Oczko pozdrawiam serdecznie
Witam Oczko Nazywam sie Karol Irsak, bardzo lubie łowic zestawem skróconym i mam zamiar w tym sezonie poświecic wiecej czasu odległościówce Oczko Uwielbiam łowic na Wisle i Dratowie. Pozdrawiam.
Witamy Karola i życzymy Ci samych sukcesów Uśmiech Zapraszam do dyskusji
Stron: 1 2 3
Przekierowanie