Wędkarstwo Wyczynowe Forum

Pełna wersja: Pojedynek na spławiki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Witam wszystkich i serdecznie zapraszam na spotkanie – przypominam zasady:
Idea Pojedynku
Ideą Pojedynku jest, aby na zwykłym codziennym, nazwijmy to prywatnym wędkowaniu w niewielkim gronie, móc rywalizować zachowując wszystkie reguły zawodów spławikowych. Dzięki temu możemy sprawdzić nową mieszankę lub podpatrywać lepszych od siebie. Pojedynek pozwala rozwijać swoje umiejętności.

Zasady
Po pierwsze przestrzegamy najnowszego ZOWSK (Zasad Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego), łowimy zgodnie z nowymi przepisami, czyli 4h łowienia, 10min na nęcenie, 20l zanęty itd itp., nowy regulamin znajdziecie z dziale zasady i regulaminy.
Po drugie osoby które są zainteresowane wspólnym współzawodnictwem, zgłaszają się telefonicznie maksymalnie do piątku poprzedzającego zawody. Jest to konieczne ze względów organizacyjnych. Ilość osób jest ograniczona ze względu na małą ilość miejsc na łowiskach.
Po trzecie wpisowe wynosi 30zł i jest przeznaczone wiadomo na co.
Po czwarte o ilości i liczebności sektorów będziemy decydować na miejscu.
Po piąte organizacja ogranicza się do przyjęcia zgłoszenia uczestnika oraz zgłoszenia faktu do Okręgu PZW w celu uzyskania pozwolenia na odgrodzenie terenu Pojedynku.
Dyplomów, pucharów, nagród rzeczowych oraz posiłków i sędziów nie przewiduje się aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie aby kotś coś zasponsorował Jak napisałem wcześniej Pojedynek ma mieć charakter luźnego spotkania i elementów rywalizacji.
Po szóste ogłoszenia na temat kolejnych Pojedynków będą na Forum w temacie lub stronie www.
Po siódme Każdy może zorganizować Pojedynek na swojej wodzie do której ma blisko i może zabezpieczyć dzień wcześniej teren na kilka osób aby nie spotkała nas przykra niespodzianka braku miejsca.
Po ósme Życzę Dobrej Zabawy
pozdrawiam Tomcat

tel. 501778538
dodatkowy kontakt http://www.wedkarstwo.pollub.pl
Zapraszam

Zapraszam na pierwszy pojedynek w 2011 roku
miejsce: ZZ (trzeci sektor GP)
czas: 10.04.2011
zbiórka godzina 7.30
czas łowienia 4h
metoda: spławikowa
wpisowe 30zł
Miejscem pojedynku będzie trzeci sektor GP ponieważ zatoka będzie zajęta (chyba że się zwolni to się przeniesiemy), większe prawdopodobieństwo rozmarznięcia ZZ jest w 3im sektorze. Jeżeli będzie 10ć osób to zmieścimy się na prostej , jeżeli więcej to jeden sektor będzie na łuku a jeden na prostej. Szczegóły ustalimy wspólnie na miejscu. Propozycje lub uwagi piszcie poniżej.
Ze względu na wczesną wiosnę i możliwość, że będzie lód lub pogoda z minusem, ostateczna decyzja o odbyciu zawodów będzie podana w czwartek wieczorem.
Do zobaczenia nad wodą
Zapisz mnie
To robimy listę Szczęśliwy:

Marcin Cękalski
Marcin Kasprzak
Tomasz Pałka
Ireneusz Stępień
Mnie też proszę zapisać
To robimy listę :

Sławomir Staroń
Ireneusz Stępień
Marcin Cękalski
Marcin Kasprzak
Tomasz Pałka

robi się gorąco ... topimy lód Szczęśliwy
A ja też bym chetnie połowił ale niestety nie mogę ale wyslę zastepstwo Uśmiech
Ze względu na zmianę terminu GP prawdopodobnie będziemy musieli zmienić datę pojedynku na tydzień wcześniej. Postaram się podać info do końca tygodnia
Tomek bez paniki, niech Ci się nie udziela spór z zaprzyjaźninego forum. Moim zdaniem niech zostanie po staremu, z reszta my byliśmy pierwsi.
Wszystko jest ok, nikt z nikim się nie spiera. Aby nie komplikować życia sobie i innym Kołom i Klubom, termin pojedynku zostaje przeniesiony na tydzień wcześniej czyli 3kwiecień. Na 10kwietnia zarezerwowany ZZ miały trzy Koła w tym Daewo chyba Bogdanka i Haczyk. Wystarczyło wszystko przesunąć o tydzień i nikt nie będzie miał problemu. Dzięki temu mamy wolną Zatokę.

Uwaga!!!
Termin pojedynku 3 kwiecień 2011 Zatoka Dąbrowa
No i bardzo dobrze, bo już mi się wrotki palą.
Jeżeli ma to być 3-go to i mnie zapisz . Janusz Smalec Uśmiech
Janusz Smalec
Sławomir Staroń
Ireneusz Stępień
Marcin Cękalski
Marcin Kasprzak
Tomasz Pałka

mam nadzieję że wcześniej wpisani również przyjadą i podejmą rękawicę Szczęśliwy
zapisz i mnie przynajmniej laskę odkurzę
sie robi proszę Pana Oczko

Piotr Rzepecki
Janusz Smalec
Sławomir Staroń
Ireneusz Stępień
Marcin Cękalski
Marcin Kasprzak
Tomasz Pałka
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie