Wędkarstwo Wyczynowe Forum
Witam - Wersja do druku

+- Wędkarstwo Wyczynowe Forum (http://wedkarstwo.pollub.pl/forum)
+-- Dział: Zawody w Okręgu Lubelskim (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Napisz coś o sobie (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Witam (/showthread.php?tid=5)

Strony: 1 2 3

RE: Witam - pawel8710 - 03-02-2011 10:35 PM

Witam, nazywam się Paweł Banach i pewnie większość z obecnych tu forumowiczów mnie kojarzy. Cóż więcej będę pisał do zobaczenia nad wodą Szczęśliwy

RE: Witam - glizda1984 - 03-03-2011 05:08 AM

Czesc wszystkim wiadomo kim jestem z sasiedniego forum PRZEMEK N.wiekszosc mnie zna wiec sie nie bede rozpisywal w miare mozliwosci postaram udzielac sie na forum.

RE: Witam - tomcat - 03-03-2011 05:52 AM

Witam chłopaki Uśmiech cieszę się że dołączyliście do grona Oczko

RE: Witam - żwirek - 03-07-2011 12:08 PM

Witam, nazywam się Irek Stępień mieszkam w Nałęczowie, wędkarstwem sportowym zacząłem interesować się w latach 80-tych zaczynając od łowienia uklejek na Wiśle i Osadniku w lidze wędkarskiej. w latch 90-tych odpuściłem sobie wędkarstwo sportowe ze względu na wykonywana pracę, obecnie coraz częściej można mnie spotkać na zawodach lecz nie jestem fanem GPL. ZZ, Dratów to lubię Wisłą też nie pogardzę, Pojedynki też nie są mi obce. Pozdrawiam i dozobaczenia nad wodą.

P.S. piszę sportowym bo do wyczynu to jeszcze mi daleko...

RE: Witam - Malak - 03-07-2011 09:07 PM

Witam . Tomek Michalak co niektórzy mnie znają inni może mnie poznają . :-)Wędkarstwem param się od kołyski ,a na tyczkę łowię od 4 lat .

RE: Witam - tomcat - 03-08-2011 08:23 AM

Witam chłopaki witam, dzięki że dołączyliście do grona sportowych zapaleńców Szczęśliwy życzę Wam wielu pięknych chwil nad wodą O matko

RE: Witam - januszs - 03-14-2011 10:13 PM

Witam serdecznie forumowiczów !!! Nazywam się Janusz Smalec , jeżeli jest to forum dla wędkarzy wyczynowych to może Tomek nie będzie miał nic przeciwko temu jak tez się przyłączę . Wędkuję od……zawsze Zawstydzony , teraz może trochę częściej mnie zobaczycie i naszą drużynę. Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą .

RE: Witam - tomcat - 03-15-2011 12:36 PM

Cieszę się niezmiernie Uśmiech zaglądajcie i od czasu do czasu podzielcie się z młoszymi swoim doświadczeniem. W końcu a naszym Okręgu widziałeś najwięcej ... no chyba że Darek więcej widział Uśmiech hehe

pozdrawiam

RE: Witam - puszkin - 03-15-2011 08:25 PM

Witam serdecznie Szczęśliwy bardzo się ciesze, iż mogłem dołączyć do tak zacnego grona psychopatów tudzież innych wariatów.
Od jakiegoś czasu pojawiam się na naszych "spotkanich" tak więc myśle, że część osób mnie kojarzy. Ale mimo wszystko- nazywam się Michał Kędziora, pochodzę z Opola Lubelskiego, należę do koła "Sazan' w Opolu, startuję w klubie Lerby. Wędkarstwem zaraził mnie mój dziadek, było to baardzo dawno temu. W zawodach pierwszy raz wystarowałem 22.06.1997 - do dziś mam pamiątkę. I tak to leciało Cyklop
Pyzdra O matko

RE: Witam - tomcat - 03-15-2011 10:07 PM

Witamy kolejnego zacnego towarzysza choroby wędkarskiej Szczęśliwy

RE: Witam - puszkin - 03-16-2011 07:08 AM

Zapomniałem dopisać Wykrzyknik że od kiedy na Bychawie wygrałem sektor na zanęcie namoczonej TIGER'EM (Marcin Kasprzak świadkiem) ! całkowicie zmienił się mój pogląd na wędkarstwo Szczęśliwy teraz pozostaje sprawdzić coś mocniejszego hehe Ninja

RE: Witam - hoolsowa - 03-16-2011 10:13 AM

Skoro już tutaj jestem to i ja się przedstawię - chociaż za pewne duża część mnie kojarzy ;-) Nazywam się Magdalena Krystecka, mieszkam w Łukowie. Ulubiona metoda to skrócony zestaw.
Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą - już niedługoOczko

RE: Witam - tomcat - 03-17-2011 07:27 AM

Witamy pierwszą Kobietę. No to wypada Ci zmienić nick na Pierwsza Dama. Panowie mam nadzieje, że staniecie na wysokości zadania, no dobra staniemyUśmiech, i proszę grzecznie do Damy.

A propos domaczania zanęty, mocniejsze już sprawdzoneUśmiech, z nudów nad ZZ też z M.Kasprzakiem dolaliśmy piwa, nic nie brało, a potem zaczęło Język i to jakie ochocho lechorki Oczko

RE: Witam - pietia - 03-27-2011 08:41 PM

Witam, nazywam się Piotr Odzioba. Moja ulubioną metodą spławikową jest odległościówka. Pozdrawiam wszystkich.

RE: Witam - tomcat - 03-28-2011 07:06 AM

Witamy, witamy, zapraszamy również ze świstawką Oczko