Wędkarstwo Wyczynowe Forum
Pojedynek na spławiki - Wersja do druku

+- Wędkarstwo Wyczynowe Forum (http://wedkarstwo.pollub.pl/forum)
+-- Dział: Zawody w Okręgu Lubelskim (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Otwarte zawody lokalne (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Pojedynek na spławiki (/showthread.php?tid=63)

Strony: 1 2 3 4 5

RE: Pojedynek na spławiki - tomcat - 03-30-2011 04:45 PM

Michał Kowalczyk
Paweł Szczerbiński
Tomasz Niećko
Jacek Kuna
Władysław Przychodzeń
Sławomir Obel
Marcin Alter
Bogdan Wąsik
Dariusz Jurzysta
Jan Skrybuś
Karol Irsak (Junior)
Sebastian Grzesiak
Piotr Rzepecki
Janusz Smalec
Sławomir Staroń
Ireneusz Stępień
Marcin Cękalski
Marcin Kasprzak
Tomasz Pałka

RE: Pojedynek na spławiki - sebastian - 03-30-2011 06:38 PM

Dziś była piękna pogoda Uśmiech jak z stanem podniósł się jak z braniami był ktoś Uśmiech

RE: Pojedynek na spławiki - żwirek - 03-30-2011 07:30 PM

...wody nadal brakuje sporo, na stanowisku nr 12 około 120 cm wody na 11m, mimo pogody brania bardzo himeryczne, ale rybki się czepiały od czasu do czasu...

RE: Pojedynek na spławiki - gawrys - 03-31-2011 06:22 AM

Zgadza sie wody brakuje naprawde sporo
Wczoraj na stanowisku nr.3 ok.30leszczyków i 10płoci = 4500-5000g Łowiłem 4h (bez joka i ochotki) Tak więc myśle że nie jest tak najgorzej
Pozdro

RE: Pojedynek na spławiki - sebastian - 03-31-2011 06:41 AM

gawrys zapisuj się Uśmiech

RE: Pojedynek na spławiki - tomcat - 03-31-2011 09:28 PM

Natalia Jabłońska
Krzysztof Sobczak
Paweł Sobczak
Michał Kowalczyk
Paweł Szczerbiński
Tomasz Niećko
Jacek Kuna
Władysław Przychodzeń
Sławomir Obel
Marcin Alter
Bogdan Wąsik
Dariusz Jurzysta
Jan Skrybuś
Karol Irsak (Junior)
Sebastian Grzesiak
Piotr Rzepecki
Janusz Smalec
Sławomir Staroń
Ireneusz Stępień
Marcin Cękalski
Marcin Kasprzak
Tomasz Pałka

Ponieważ sporo nas , proszę aby kto ma zabrał wagę, tak aby były 3szt będzie łatwiej poważyć sektory,

RE: Pojedynek na spławiki - Bogdan Wąsik - 04-01-2011 08:08 PM

Bardzo fajnie że w tak licznym składzie spotkamy się nad wodą . Widać ze to głód zawodów.

RE: Pojedynek na spławiki - slawciostar - 04-01-2011 08:41 PM

Witam słyszałem że i Andrzej Sobolewski będzie proszę go liczyć ,to tak nie oficjalnie!Zapowiada się miła niedziela wreszcie nad wodą z kolegami!!!

RE: Pojedynek na spławiki - tomcat - 04-01-2011 08:58 PM

Grzegorz Grzegorski
Andrzej Sobolewski
Natalia Jabłońska
Krzysztof Sobczak
Paweł Sobczak
Michał Kowalczyk
Paweł Szczerbiński
Tomasz Niećko
Jacek Kuna
Władysław Przychodzeń
Sławomir Obel
Marcin Alter
Bogdan Wąsik
Dariusz Jurzysta
Jan Skrybuś
Karol Irsak (Junior)
Sebastian Grzesiak
Piotr Rzepecki
Janusz Smalec
Sławomir Staroń
Ireneusz Stępień
Marcin Cękalski
Marcin Kasprzak
Tomasz Pałka

No zapowiada się nieźle ...

RE: Pojedynek na spławiki - glizda1984 - 04-03-2011 12:56 PM

Jestem ciekawy jak tam wyniki i jak z ryba dzis nad zalewem wieje dosyc mocno wiec nie powinno byc zle no i staruje sporo osob wiec bedzie rozeznanie jak jest z iloscia ryby w zatoce mam nadzieje ze tomek wkleisz wyniki lub krotka relacje ja kur..a musze kiblowac w robocie w tak piekna pogode

RE: Pojedynek na spławiki - gawrys - 04-03-2011 01:57 PM

Też z miłą chęcią bym wystartował ale... na uczelni musze siedzieć niestety
Podrzuccie wyniki

RE: Pojedynek na spławiki - pawel8710 - 04-03-2011 06:34 PM

Fotogaleria:
http://www.tcclublin.com/index.php/galeria/rok-2011/pojedynek-na-splawiki-zz-03042011

RE: Pojedynek na spławiki - slawciostar - 04-03-2011 08:26 PM

Witam rybki gryzły .Trzeba było w miarę dobrze wylosować i dobrać się do nieco grubszej płoci lub łowić b szybko tą drobnice.Troszkę namieszała wieść o tym ,że 80 procent połowu to będzie leszczyk.A tu prawie sama płotka i to pestka .Wędkowałem na 13 nr obok na 14 Janusz Smalec zrobiliśmy identyczny wynik po 2330 , w moim przypadku było to 75 ryb.każdy wynik w lewo od nas był coraz lepszy .Nasz sektor wygrał Andrzej Sobolewski łowiąc 3900 drobną rybką najczęściej na 11.5m.Boczne sektory były jak zwykle bardziej rybne ! ps. wszystko było ok. nie było sędziów i nikt na nikogo się nie żalił , atmosfera bardzo fajna,koleżeńska i rywalizacja czysta sportowa .Czyli można pobawić się na poziomie w zawody! Miło mi było was spotkać i poczuć znowu tą atmosferę i napięcie przed startem! Nie zabrakło również nalewki od LERBEGO wszystko zagrało tak trzymaj Tomcat!!!
Zapomniałem gratulacje dla wszystkich trzech jedynek!!!! ps. Suchy powoli kij zaczyna się zwracać!!!

RE: Pojedynek na spławiki - sebastian - 04-04-2011 05:16 AM

Zawody bardzo udane Uśmiech tym bardziej że nie było żadnych komisji sędziów itd. Zebrało się super grono i można było się spotkać w nowym sezonie pośmiać pogadać spróbować ambrozji Uśmiech Rybka gryzła ładnie choć w naszym sektorku była mniejsza. Gratulację dla Marcina, Andrzeja i Marcina za wygranie sektorów pokazali jak się łowi skutecznie Uśmiech Podziękowania należą się Tomkowi za przygotowanie Pojedynku Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech

RE: Pojedynek na spławiki - puszkin - 04-04-2011 06:45 AM

Mimo, iż miałem przyjemność oglądania praktycznie samej końcówki zawodów to przyznam, że żałuje mojej absencji w samym pojedynku! Ale miło było się z Wami spotkać, zobaczyć was głodnych i wyposzczonych rywalizacji Uśmiech a sam poczułem to samo!
Do zobaczenie w Łukowie !