www.matchpro.com.pl

tel.516 050 551

lub tel.503 106 221

 

www.matchplus.pl

 

ul.Partyzantów 6 Bełżyce

tel.509714666

 

Lublin, ul. Lotnicza 37a

tel. 501 740 933

 

 

Terminarz zawodów Spławikowych 2012r w Okręgu Lublin

 

 

1. GPI 28-29.04 Zalew Zemborzycki (Maver Spławik, Koło Selekt) - wyniki
2. GPII 12-13.05.2011 Łuków Zimna Woda (Łuków Miasto) - wyniki

3. MO Juniorów i Kobiet 11-12.06 Zalew Zemborzycki - Kobiety, Juniorzy, Kadeci

4. MO Seniorów i U22 30.06-01.07 Zalew Zemborzycki - Seniorzy, wyniki U22
5. GPIII 21-22.07 Dratów (Krzczeń) (OSW Rogóźno) - wyniki

6. GPIV 8-9.09 Zalew Zemborzycki (Maver Spławik, Koło Selekt) - wyniki
7. Puchar Prezesa 16.09 Zalew Zemborzycki - wyniki

 

 TABELA WYNIKÓW GP2012 FINAŁ- zobacz

 

Zmiany w zasadach organizacji sportu wędkarskiego 2012 - zobacz

 

zowsk2011.rar - Zasady Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego 2011

 

Uwaga: Proszę o zgłaszanie lub aktualizację składów Kół i Klubów na 2012 email: t.palka@pollub.pl

Można zgłaszać większą ilość zawodników rezerwowych !!!

 

Drużyny Lubelskiej Ligi Spławikowej GP2012

 

1. Koło BARRAKUDA 2012
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2011 Osiągnięcia

Senior

1.   Roman Borowski 15  
2.   Marek Dyrka -  
3.   Robert Zowczak -  
4.   Ryszard Olszak -  

5.

  Waldemar Lipian -  

6.

  Karol Kosik -  

7.

  Andrzej Boguszewski -  
8.   Marek Kuzel    
9.   Bogusław Borowski -  

Kobieta, Kadet, Junior

1.   Aleksandra Dyrka 10  
2.   Aleksandra Olszak -  
3.   Łukasz Gustaw 9  

 

2. MAVER Spławik 2012

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2011

Osiągnięcia

Senior

1.

Piotr Długosz

-

Mistrz Okręgu 2005

2.

Przemysław Łubkowski

-

-

3.

Bogumił Kot

2

GP2010 3msc

GP2011 2msc

4.  

Adam Kruk

- Mistrz Polski Weteranów 2011
5.  

Zbigniew Duda

  Sensas Polska GPP

6.

 

Bogdan Staniec

-

-

7.

 

Rafał Drabik

-

-

Kobieta, Kadet, Junior

1.

 

Magdalena Krystecka

2

Mistrzyni Okręgu 2007, 2008, 2010

GP2011 2msc

2.  

Jakub Buczek

  -

3.

 

Paweł Buczek

-

-

 

3. SELEKT Lublin 2012

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2011

Osiągnięcia

Senior

1.

 

Tomasz Buczek

-

-

2.

 

Grzegorz Mirosław

-

-

3.  

Andrzej Borkowski

-

-

4.

 

Grzegorz Grzegorski

-

-

5.

 

Ireneusz Stępień

-

-

6.

Stanisław Nieścior

-

-

Kobieta, Kadet, Junior

1.

Marcin Ptasznik

8

 -

2.

 

Artur Gałka

-

-

 

4. MIKADO ABRAMIS 2012
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2011 Osiągnięcia

Senior

1.   Waldemar Stachniak 7  
2.   Janusz Smalec 3 GP2011 3msc
3.   Piotr Rzepecki -  
4.   Łukasz Lis -  
5.   Przemysław Grela 6  
6.   Jan Abramczyk -  
7.   Mariusz Walczyk -  
8.   Wojciech Kurowicki -  
9.   Jarosław Danielak -  
10.   Rafał Głaz -  
Kobieta, Kadet, Junior
1.   Danuta Szymańska    
2.   Monika Stachniak -  
3.   Bartłomiej Sobolewski -  
4.

Ernest Paprocki 5  

 

5. WSK Świdnik 2012
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2011 Osiągnięcia

Senior

1.

 

Marek Winiarski -  
2.

 

Andrzej Krzyszycha -  
3.

 

Paweł Gębała -  
4.   Marek Podwalny -  
5.   Piotr Krauze    
5.   Grzegorz Banucha -  
6.   Hubert Tywańczuk    
7.   Krzysztof Tymicki    
8.   Sim Radomir    
9.   Jerzy Kowalski -  
Kobieta, Kadet, Junior
1.   Rafał Kowalski 11  
2.   Dagmara Banucha -  

 

6. TEAM Colmic Catfish Lublin 2012

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2011

Osiągnięcia

Senior

1.

Marcin Kasprzak

1

Mistrz Okręgu 2010

GP2010 1msc

GP2011 1msc

2.

Konrad Paprocki

13

-

3.

Michał Kwiatek

-

 GP2010 4msc

4.   Michał Kowalczyk

-

 
5.   Andrzej Kaliszuk

-

 
6.   Bartek Bednarczyk -  
7.   Andrzej Paluch -  
8.   Andrzej Skórski -  
9.   Witek Bałamut -  

10.

 

Paweł Szczerbiński

-

 -

Kobieta, Kadet, Junior

1.

Natalia Jabłońska

1

GP2010 5msc

GP2011 1msc

2.

 

Bałamut Piotr

-

-

 

 7. Drużyna PZW Bogdanka 2012
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2011 Osiągnięcia

Senior

1.   Kołodyński Kamil -  
2.   Sałek Mariusz -  
3.   Ślusarski Andrzej -  
4.   Pachocki Rafał -  
5.   Olender Marek -  
6.   Kędzierski Krzysztof -  
7.   Pasierb Ryszard -  
8.   Binkiewicz Jacek -  
Kobieta, Kadet, Junior
1.   Drabik Piotr -  
2.   Czyż Łukasz -  
3.   Olender Damian -  
4.   Kościelski Wiktor -  

 

8. LERBY Team I 2012

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2011

Osiągnięcia

Senior

1.

Sławomir Staroń

8

Mistrz Okręgu 2008 Mistrz Okręgu 2009

Dwukrotny zwycięzca cyklu GP Lubelszczyzny

2.

Bogdan Wąsik

daleko oj daleko :P Bohdan popraw się!

GP2010 2msc

3.

Michał Kędziora

14

V-ce MO 2007 Junior
V-ce MO 2009 U-22
I GP Dratów 2010
 

4.

 

Henryk Słabczyński (Turbodynomen)

-

 

 

5.

 

Bereziński Łukasz

-

 

6.

 

Iwanowski Tomasz

-

 

Kobieta, Kadet, Junior

1.

Anna Guz

15

GP2010 1msc

2.

 

Bany Łukasz

7

 

 

9. LERBY Team II 2012

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2011

Osiągnięcia

Senior

1.

Marek Walat

-

III w GPO 2008 Junior
III w GPO 2009 Junior

2.

 

Sebastian Grzesiak

-

-

3.

Andrzej Sobolewski

-

-

4.

 

Tomasz Bezduszniak

-

GP2010 10msc

5.  

Witek Sławomir

-  
6.  

Maciej Maruszak

-  

5.

 

Krzysztof Guz

-  

6.

  Rafał Kulik    

7.

 

Dariusz Jurzysta

-

-

Kobieta, Kadet, Junior

1.

Michał Tarkowski

13

 

2.

 

Maciej Guz

-

 

 

10. OSW Rogóźno 2012
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2011 Osiągnięcia
Senior
1.

 

Robert Pierepienko 5  -
2.

Sadowski Jan -  -
3.

Piotr Roman -  -
4.

 

Wojtek Maciejewski -  -
5.   Piotr Wach -  
6.   Dominik Krasucki -  
7.   Marian Grzywacz -  
8.   Michał Maciejewski    
9.   Krzysztof Bordzoł -  
10.

Leszek Watrak -  -
Kobieta, Kadet, Junior
1.

Aleksandra Włodarczyk 3 Mistrzostwa Polski 2011 2msc
2.

Kacper Bordzoł 14  -

 

11. SENSAS Haczyk 2012

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2011

Osiągnięcia

Senior

1.

 

Tomasz Pałka

11

MO2011 3msc

2.

Marcin Cękalski

-

-

3.

 

Tomasz Niećko

-

-

4.

Marcin Alter

-

-

5.   Tomasz Cieniuch -  
6.   Tomasz Kasperski -  
7.   Artur Kowalski -  
8.   Jacek Kuna -  
9.   Piotr Magnuszewski -  
10.   Tomasz Michalak -  
11.   Dariusz Schulz -  
12.   Jarosław Rojek -  

13.

 

Tomasz Samoń

-

-

Kobieta, Kadet, Junior

1.   Blanka Alter-Gwiazda -  

2.

 

Jakub Sagan

-

-

3.

 

Michał Rubaj

-

-

 

 

do góry

Drużyny Grand Prix Lubelszczyzny 2011

 

 LERBY Team I 2011

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2010

Osiągnięcia

Senior

1.

Sławomir Staroń

9

Mistrz Okręgu 2008 Mistrz Okręgu 2009

Dwukrotny zwycięzca cyklu GP Lubelszczyzny

2.

Bogdan Wąsik

2

GP2010 2msc

3.

Michał Kędziora

6

V-ce MO 2007 Junior
V-ce MO 2009 U-22
I GP Dratów 2010
 

4.

Andrzej Sobolewski

44

GP2004 1msc

 

5.

 

Krzysztof Guz

60

Mistrz Okręgu 2006

Kobieta & Junior

1.

Anna Guz

1

GP2010 1msc

2.

Michał Tarkowski

8

V-ce MO 2009 Kadet
2 V-ce MO 2010 Junior

 

Statystyka

18

 

 

 LERBY Team II 2011

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2010

Osiągnięcia

Senior

1.

Marek Walat

41

III w GPO 2008 Junior
III w GPO 2009 Junior

2.

 

Sebastian Grzesiak

69

-

3.

 

Łukasz Bereziński

69

-

4.

 

Tomasz Bezduszniak

10

GP2010 10msc

5.

 

Dariusz Jurzysta

49

-

Kobieta & Junior

1.

 

Bartłomiej Sobolewski

9

 

2.

 

Łukasz Bany

21

 

 

Statystyka

109

 

 

 TEAM Colmic Catfish Lublin 2011

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2010

Osiągnięcia

Senior

1.

Marcin Kasprzak

1

Mistrz Okręgu 2010

GP2010 1msc

2.

Piotr Wach

24

-

3.

Konrad Paprocki

8

-

4.

Michał Kwiatek

4

 GP2010 4msc

5.

 

Paweł Szczerbiński

69

 -

Kobieta & Junior

1.

Natalia Jabłońska

5

GP2010 5msc

2.

Dominik Krasucki

6

 Mistrz Okręgu 2008, 2010

 

Statystyka

18

 

 

 SELEKT Lublin 2011

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2010

Osiągnięcia

Senior

1.

Piotr Długosz

69

Mistrz Okręgu 2005

2.

Tomasz Buczek

33

-

3.

Bogumił Kot

3

GP2010 3msc

4.

 

Andrzej Borkowski

69

-

5.

 

Andrzej Urbanowicz

69

Mistrz Okręgu

Kobieta & Junior

1.

Marcin Ptasznik

4

-

2.

 

Paweł Buczek

21

-

 

Statystyka

109

 

 

 MAVER Spławik Lublin 2011

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2010

Osiągnięcia

Senior

1.

 

Przemysław Łubkowski

21

-

2.

 

Grzegorz Mirosław

16

-

3.

 

Grzegorz Grzegorski

18

-

4.

 

Ireneusz Stępień

69

-

5.

Stanisław Nieścior

69

-

Kobieta & Junior

1.

 

Magdalena Krystecka

7

 Mistrzyni Okręgu 2007, 2008, 2010

2.

 

Artur Gałka

21

-

 

Statystyka

62

 

 

 SENSAS Haczyk I 2011

Zdjęcie

Imię i nazwisko

w GP2010

Osiągnięcia

Senior

1.

 

Tomasz Pałka

11

-

2.

Marcin Cękalski

13

-

3.

 

Tomasz Niećko

22

-

4.

Marcin Alter

23

-

5.

 

Tomasz Samoń

39

-

Kobieta & Junior

1.

 

Karol Irsak

3

-

2.

 

Żukiewicz Jarosław

17

-

 

Statystyka

49

 

 

 SENSAS Haczyk II 2011
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2010 Osiągnięcia
Senior
1.   Tomasz Michalak 69  
2.   Dariusz Schulz 69  
3.   Tomasz Kasperski 66  
4.

Piotr Magnuszewski 54  
5.   Tomasz Cieniuch 42  
Kobieta & Junior
1.

Jakub Sagan 15  
2.    Blanka Gwiazda 21  
  Statystyka 177  

 

 MIKADO-Expert 2011
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2010 Osiągnięcia
Senior
1.   Przemysław Grela 69  
2.   Łukasz Lis 30  
3.   Piotr Rzepecki 69  
4.   Janusz Smalec 50  
5.   Waldemar Stachniak 34  
Kobieta & Junior
1.   Aleksandra Dyrka 11  
2.

Ernest Paprocki 21  
  Statystyka 125  

 

 WSK Świdnik 2011
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2010 Osiągnięcia
Senior
1.

 

Marek Winiarski 5  
2.

 

Andrzej Krzyszycha 25  
3.

 

Paweł Gębała 12  
4.   Marek Podwalny 69  
5.   Jerzy Kowalski 69  
Kobieta & Junior
1.   Rafał Kowalski 13  
2.   Małgorzata Juchniewicz 18  
  Statystyka 55  

 

 OSW Rogóźno 2011
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2010 Osiągnięcia
Senior
1.

 

Robert Pierepienko 69  -
2.

Sadowski Jan 69  -
3.

Piotr Roman 69  -
4.

Artur Biernacki 69  -
5.

Leszek Watrak 69  -
Kobieta & Junior
1.

Aleksandra Włodarczyk 21  -
2.

Kacper Bordzoł 21  -
  Statystyka -  

 

 Koło BARRAKUDA 2011
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2010 Osiągnięcia
Senior
1.   Roman Borowski 69  
2.   Marek Dyrka 69  
3.   Robert Zowczak 69  
4.   Michał Rapa 69  
5.   Bogusław Borowski 69  
Kobieta & Junior
1.   Katarzyna Węgier 21  
2.   Łukasz Gustaw 21  
  Statystyka -  

 

 Drużyna Łuków 2011
Zdjęcie Imię i nazwisko w GP2010 Osiągnięcia
Senior
1.   Dariusz Bober 55  
2.   Jacek Górecki 47  
3.   Tomasz Zienkiewicz 36  
4.   Artur Szczygielski 29  
5.   Janusz Tchorzewski 17  
Kobieta & Junior
1.   Konrad Zienkiewicz 21  
2.   - -  
  Statystyka 103  

do góry

 

1. GPI 16-17.04.2011 Łuków Zimna Woda - wyniki (18.04.2011)
2. GPII 21-22.05 Świdnik Dratów - wyniki
3. MO Juniorów i Kobiet 11-12.06 Dratów - Kobiety, Juniorzy
4. MO Seniorów i U22 09-10.07 ZZ - wyniki seniorów, wyniki U22
5. GPIII 16-17.07 Puławy Wisła/Osadnik - wyniki
6. GPIV 11-12.09 WKS Colmic ZZ - wyniki

7. GPV 17-18.09 Bychawa zb. Podzamcze - wyniki
8. Puchar Prezesa 25.09 Dratów - wyniki

 

Wyniki - GP2011

do góry

 

Terminarz zawodów z cyklu Grand Prix i Mistrzostw Okręgu 2010r

 

1. Grand Prix Zalewu Zemborzyckiego 11-12.09.2010 - zobacz
2. Puchar Dratowa - Grand Prix 22-23.05
3. Mistrzostwa Okręgu Kobiet, Juniorów i Kadetów 05-06.06 - Dratów - zobacz
4. Puchar Puław - Grand Prix 10-11.07
5. Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Seniorów i U22 31.07-01.08 2010 Dratów - zobacz
6. Puchar Jawora i Złotej Rybki GP 18-19.09.2010 Bychawa - zobacz
7. Puchar Prezesa Zarządu Okręgu 03.10 Dratów - zobacz

 

WYNIKI - GP2010.rar

do góry

 

Terminarz Grand Prix i Mistrzostw Okręgu na 2009r - TERMINARZ 2009


1.Puchar Dratowa 25-26.04.2009r (Dratów)
2.Puchar Łukowa 9-10.05.2009r (Zimna Woda)
3.Puchar Puław 25-26.07.2009r (Wisła-Osadnik)
4.Puchar Jawora 12-13.09.2009r (zb. Podzamcze) - zobacz w galerii
5.Puchar Prezeza ZO 20.09.2009r (Dratów) - zobacz cz.1, zobacz cz.2

6.Mistrzostwa Okręgu Kadetów, Juniorów i Kobiet 13-14.06.2009r (Dratów)
7.Mistrzostwa Okręgu Seniorów
11-12.07.2009r (rz. Wisła)

 

WYNIKI - GP2009.rar

do góry

 

Terminarz Grand Prix i Mistrzostw Okręgu na 2008r

 

1.Puchar Dratowa 04.2009r (Dratów)
2.Puchar Łukowa 05.2009r (Zimna Woda)
3.Puchar Puław 07.2009r (Wisła-Osadnik)
4.Puchar Jawora 09.2009r (Dratów)
5.Puchar Prezeza ZO 09.2009r (Dratów)

6.Mistrzostwa Okręgu Kadetów, Juniorów i Kobiet 06.2009r (Dratów)
7.Mistrzostwa Okręgu Seniorów 07.2009r (rz. Wisła)

 

WYNIKI - GP2008.rar

do góry

Miejsce na TWOJĄ reklamę

www.mili.it

Politechnika Lubelska

www.pollub.pl

 

Adres do korespondencji:

Politechnika Lubelska

ul. Nadbystrzycka 36, 20-618 Lublin

z dopiskiem:

KPIP "Warsztaty Dydaktyczne"

 Tomasz Pałka

tel. 501778538

e-mail: t.palka@pollub.pl