Protokół klasyfikacji indywidualnej seniorów
Zawodów Spławikowych o Puchar Dratowa zorganizowanych przez Koło WSK Świdnik
rozegranych w dniu 21-22.05.2011 na zb. Dratów w miejscowości Dratów
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Tura 1 Tura 2 RAZEM Zajęte
miejsce
sektor
stanow.
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
sektor
stanow.
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
Punktów
[gram]
Suma
zajętych miejsc
1 ŁUKÓW Miasto ZIENKIEWICZ Tomasz I C 14 1 980 1,0 A 18 6 110 1,0 8 090 2,0 1
2 ŁUKÓW Miasto TCHORZEWSKI Janusz I A 20 1 675 2,0 C 3 965 2,0 2 640 4,0 2
3 MIKADO EXPERT STACHNIAK Waldemar I A 5 240 4,0 A 14 4 400 3,0 4 640 7,0 3
4 MAVER SPŁAWIK MIROSŁAW Grzegorz D C 20 300 7,0 B 4 9 060 1,0 9 360 8,0 4
5 WSK ŚWIDNIK BANUCHA Grzegorz I B 20 170 6,0 A 16 3 955 4,0 4 125 10,0 5
6 BARRAKUDA BOROWSKI Bogusław I C 19 375 6,0 C 7 415 4,0 790 10,0 6
7 BARRAKUDA BOROWSKI Roman D B 4 190 5,0 C 20 330 5,0 520 10,0 7
8 MIKADO EXPERT SMALEC Janusz D A 19 1 915 1,0 B 14 2 310 10,0 4 225 11,0 8
9 LERBY II WALAT Marek D B 6 225 3,0 A 4 2 135 8,0 2 360 11,0 9
10 OSW ROGÓŹNO SADOWSKI Jan D A 8 65 6,0 B 16 4 610 6,0 4 675 12,0 10
11 OSW ROGÓŹNO WATRAK Leszek D B 15 90 9,0 C 13 520 3,0 610 12,0 11
12 WSK ŚWIDNIK KRZYSZYCHA Andrzej D C 8 195 10,0 B 11 6 905 3,0 7 100 13,0 12
13 SENSAS HACZYK NIEĆKO Tomasz I A 6 40 8,0 A 19 2 465 6,0 2 505 14,0 13
14 LERBY I STAROŃ Sławomir D A 17 850 3,0 A 15 1 225 11,0 2 075 14,0 14
15 LERBY II BEREZIŃSKI Łukasz D A 12 25 10,5 B 1 6 565 4,0 6 590 14,5 15
16 SENSAS HACZYK II SCHULZ Dariusz D B 3 30 10,0 B 18 4 755 5,0 4 785 15,0 16
17 LERBY I KĘDZIORA Michał D C 13 1 450 4,0 B 12 2 025 11,0 3 475 15,0 17
18 ŁUKÓW Miasto SZCZYGIELSKI Artur I B 9 405 2,0 B 5 1 740 13,0 2 145 15,0 18
19 TEAM COLMIC CATFISH KASPRZAK Marcin D A 11 5 14,0 C 2 1 515 1,0 1 520 15,0 19
20 MIKADO EXPERT LIS Łukasz D B 19 140 7,0 C 8 45 8,0 185 15,0 20
21 SENSAS HACZYK I ALTER Marcin D A 21 30 9,0 C 9 90 6,0 120 15,0 21
22 OSW ROGÓŹNO PIEREPIENKO Robert D C 16 85 14,0 A 12 5 700 2,0 5 785 16,0 22
23 BARRAKUDA RAPA Michał I B 1 1 530 1,0 A 2 830 15,0 2 360 16,0 23
24 TEAM COLMIC CATFISH KWIATEK Michał D B 2 220 4,0 B 8 1 980 12,0 2 200 16,0 24
25 WSK ŚWIDNIK GĘBAŁA Paweł D A 3 20 12,0 A 17 3 515 5,0 3 535 17,0 25
26 MIKADO EXPERT RZEPECKI Piotr I C 17 1 805 2,0 B 10 880 15,0 2 685 17,0 26
27 LERBY I WĄSIK Bogdan D B 18 135 8,0 C 17 30 10,5 165 18,5 27
28 SELEKT Lublin BUCZEK Tomasz D C 2 120 12,0 A 13 2 425 7,0 2 545 19,0 28
29 SENSAS HACZYK I PAŁKA Tomasz D C 4 1 300 5,0 B 7 1 240 14,0 2 540 19,0 29
30 SELEKT Lublin KOT Bogumił D B 16   17,5 B 15 7 145 2,0 7 145 19,5 30
31 MAVER SPŁAWIK GRZEGORSKI Grzegorz D B 17 10 12,5 C 6 55 7,0 65 19,5 31
32 BARRAKUDA LIPIAN Waldemar I A 9 15 13,0 B 3 3 005 8,0 3 020 21,0 32
33 SENSAS HACZYK ROJEK Jarosław I C 15 215 9,0 C 11 15 13,0 230 22,0 33
34 MIKADO EXPERT GRELA Przemysław D C 11 1 780 3,0 A 7   20,0 1 780 23,0 34
35 LERBY II GRZESIAK Sebastian D C 7 145 11,0 C 18 20 12,0 165 23,0 35
36 PUŁAWY AZOTY ŁACEK Bogusław I A 1 120 5,0 A 6 5 18,0 125 23,0 36
37 Lerby Gut-mix SŁABCZYŃSKI Henryk I B 21   17,5 B 6 3 220 7,0 3 220 24,5 37
38 KOCK KOWALCZYK Jarosław I A 10 50 7,0 C 19   17,5 50 24,5 38
39 BARRAKUDA ZOWCZAK Robert D C 1 290 8,0 B 19 10 17,0 300 25,0 39
40 BARRAKUDA DYRKA Marek D A 7 25 10,5 A 9 115 16,0 140 26,5 40
41 OSW ROGÓŹNO ROMAN Piotr I A 18   18,0 B 2 2 660 9,0 2 660 27,0 41
42 MAVER SPŁAWIK ŁUBKOWSKI Przemysław D A 14   18,0 A 8 2 090 9,0 2 090 27,0 42
43 TEAM COLMIC CATFISH PAPROCKI Konrad D C 12 115 13,0 A 5 1 010 14,0 1 125 27,0 43
44 TEAM COLMIC CATFISH KALISZUK Andrzej I A 4   18,0 C 16 35 9,0 35 27,0 44
45 SENSAS HACZYK I CĘKALSKI Marcin D B 8   17,5 A 3 1 255 10,0 1 255 27,5 45
46 SENSAS HACZYK II CIENIUCH Tomasz D C 10 20 15,0 A 10 1 050 13,0 1 070 28,0 46
47 ŁUKÓW Miasto BOBER Dariusz I B 13 25 11,0 A 1 90 17,0 115 28,0 47
48 OSW ROGÓŹNO BIERNACKI Artur I B 5   17,5 C 10 30 10,5 30 28,0 48
49 TEAM COLMIC CATFISH SZCZERBIŃSKI Paweł I C 6 10 17,0 A 20 1 055 12,0 1 065 29,0 49
50 LSM FART Lublin KOWALSKI Artur I B 12 10 12,5 B 20   19,5 10 32,0 50
51 SELEKT Lublin DŁUGOSZ Piotr D A 16   18,0 C 14 10 14,0 10 32,0 50
52 OSW ROGÓŹNO DRABIK Rafał I B 7   17,5 B 13 765 16,0 765 33,5 52
53 MAVER SPŁAWIK STĘPIEŃ Ireneusz I C 3 15 16,0 C 4   17,5 15 33,5 53
54 SENSAS HACZYK MICHALAK Tomasz I C 18 5 18,0 B 9   19,5 5 37,5 54
55 SELEKT Lublin BORKOWSKI Andrzej I B 11   17,5 C 5   17,5   35,0 NK
56 SENSAS HACZYK MAGNUSZEWSKI Piotr I B 14   17,5 C 12   17,5   35,0 NK
57 WSK ŚWIDNIK WINIARSKI Marek D B 10   17,5 C 1   17,5   35,0 NK
58 SENSAS HACZYK II KASPERSKI Tomasz D A 15   18,0 C 15   17,5   35,5 NK
59 ŁUKÓW Miasto GÓRECKI Jacek I A 2   18,0 B 17   19,5   37,5 NK
60 LERBY JURZYSTA Dariusz I A 13   18,0 B 21   19,5   37,5 NK
61 ŁUKÓW Miasto CHOJNACKI Robert I C 5   19,5 A 21   20,0   39,5 NK
62 KOCK WITEK Sławomir I C 9   19,5 A 11   20,0   39,5 NK
Łuków, 17 kwietnia 2011 r.     Sędzia Sekretarz           Sędzia Główny    
Marian KACIUCZYK Stanisław JUCHNIEWICZ