Protokół klasyfikacji indywidualnej seniorów
Zawodów Spławikowych Mistrzostw Puław
rozegranych w dniach 16-17.07.2011 na OSADNIK w miejscowości PUŁAWY
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Tura 1 Tura 2 RAZEM Zajęte
miejsce
sektor
stanow.
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
sektor
stanow.
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
Punktów
[gram]
Suma
zajętych miejsc
1 SELEKT Lublin KOT Bogumił D C 1 2 470 2,0 C 1 2 730 1,0 5 200 3,0 1
2 MIKADO EXPERT GRELA Przemysław D A 18 2 830 1,0 A 5 2 180 2,0 5 010 3,0 2
3 MIKADO EXPERT SMALEC Janusz D C 9 3 340 1,0 C 11 2 240 3,0 5 580 4,0 3
4 LERBY I GUZ Krzysztof I B 18 2 330 3,0 B 13 1 860 2,0 4 190 5,0 4
5 TEAM COLMIC CATFISH KASPRZAK Marcin D A 13 1 915 5,0 A 3 2 360 1,0 4 275 6,0 5
6 MIKADO EXPERT STACHNIAK Waldemar D B 7 2 255 4,0 B 10 1 475 3,0 3 730 7,0 6
7 LERBY I STAROŃ Sławomir D B 8 2 200 5,0 A 10 1 890 3,0 4 090 8,0 7
8 ŁUKÓW Miasto SZCZYGIELSKI Artur I B 17 2 365 2,0 A 17 1 715 7,0 4 080 9,0 8
9 PUŁAWY AZOTY ŁACEK Bogusław I C 7 2 170 5,0 A 15 1 805 4,0 3 975 9,0 9
10 TEAM COLMIC CATFISH PAPROCKI Konrad D C 11 2 370 3,0 C 14 1 315 6,0 3 685 9,0 10
11 ŁUKÓW Miasto ZIENKIEWICZ Tomasz I A 7 2 785 2,0 B 6 875 7,0 3 660 9,0 11
12 SENSAS HACZYK I PAŁKA Tomasz D C 16 2 165 6,0 B 17 1 415 4,0 3 580 10,0 12
13 LERBY II WALAT Marek D C 13 2 340 4,0 B 7 1 110 6,0 3 450 10,0 13
14 BARRAKUDA ZOWCZAK Robert I B 19 2 405 1,0 A 9 1 520 10,0 3 925 11,0 14
15 OSW ROGÓŹNO PIEREPIENKO Robert D C 2 2 160 7,0 C 3 1 680 4,0 3 840 11,0 15
16 LERBY I KĘDZIORA Michał D A 6 2 030 4,0 B 3 870 8,0 2 900 12,0 16
17 MAVER SPŁAWIK ŁUBKOWSKI Przemysław D A 3 2 460 3,0 A 6 1 415 11,0 3 875 14,0 17
18 BARRAKUDA BOROWSKI Roman D C 17 1 895 8,0 A 2 1 780 6,0 3 675 14,0 18
19 BARRAKUDA BOROWSKI Bogusław D B 10 1 755 9,0 B 8 1 250 5,0 3 005 14,0 19
20 SENSAS HACZYK I CĘKALSKI Marcin D A 1 1 450 10,0 C 10 1 370 5,0 2 820 15,0 20
21 SELEKT Lublin DŁUGOSZ Piotr D B 15 1 920 7,0 A 4 1 575 9,0 3 495 16,0 21
22 MIKADO EXPERT LIS ŁUKASZ I B 3 1 960 6,0 C 17 770 10,0 2 730 16,0 22
23 BARRAKUDA RAPA Michał D A 16 1 500 9,0 C 8 1 010 7,0 2 510 16,0 23
24 MAVER SPŁAWIK MIROSŁAW Grzegorz D C 10 800 16,0 B 2 3 115 1,0 3 915 17,0 24
25 PUŁAWY GWIAZDY RATAJCZYK Zbigniew D C 4 1 040 12,0 A 1 1 800 5,0 2 840 17,0 25
26 PUŁAWY AZOTY WYDRA Kamil I A 15 1 855 6,0 B 12 760 11,0 2 615 17,0 26
27 WSK ŚWIDNIK WINIARSKI Marek D C 14 1 820 9,0 C 16 855 9,0 2 675 18,0 27
28 ŁUKÓW Miasto TCHORZEWSKI Janusz I C 18 335 17,0 C 5 2 405 2,0 2 740 19,0 28
29 TEAM COLMIC CATFISH KWIATEK Michał D B 5 1 820 8,0 B 1 705 13,0 2 525 21,0 29
30 SELEKT Lublin BUCZEK Tomasz D A 4 1 655 7,0 B 14 690 14,0 2 345 21,0 30
31 OSW ROGÓŹNO ROMAN Piotr D B 14 1 475 12,0 B 19 855 9,0 2 330 21,0 31
32 SENSAS HACZYK I SAMOŃ Tomasz I C 3 830 14,0 A 12 1 605 8,0 2 435 22,0 32
33 LERBY GUT MIKS SŁABCZYŃSKI Henryk I A 10 1 245 11,0 A 7 1 255 12,0 2 500 23,0 33
34 WSK ŚWIDNIK BANUCHA Grzegorz I C 6 820 15,0 C 9 995 8,0 1 815 23,0 34
35 LERBY II JURZYSTA Dariusz D A 12 975 12,0 C 19 730 11,0 1 705 23,0 35
36 SENSAS HACZYK II KASPERSKI Tomasz D C 8 1 160 11,0 A 8 1 125 13,0 2 285 24,0 36
37 MAVER SPŁAWIK GRZEGORSKI Grzegorz D B 12 1 570 10,0 C 15 575 15,0 2 145 25,0 37
38 BARRAKUDA KOSIK Karol I A 14 870 14,0 C 4 700 12,0 1 570 26,0 38
39 SENSAS HACZYK I ALTER MARCIN I B 6 1 540 11,0 B 16 610 15,5 2 150 26,5 39
40 WSK ŚWIDNIK KRZYSZYCHA Andrzej D A 5 1 630 8,0 B 4 170 19,0 1 800 27,0 40
41 LERBY I WĄSIK Bogdan D C 12 1 005 13,0 C 12 615 14,0 1 620 27,0 41
42 SENSAS HACZYK II CIENIUCH Tomasz D A 9 730 15,0 B 18 750 12,0 1 480 27,0 42
43 WSK ŚWIDNIK GĘBAŁA Paweł D B 1 1 405 13,0 A 18 995 15,0 2 400 28,0 43
44 BARRAKUDA LIPIAN Waldemar I C 5 1 165 10,0 B 5 305 18,0 1 470 28,0 44
45 PZG RZESZÓW WANIA Jan D A 2 900 13,0 B 11 610 15,5 1 510 28,5 45
46 KOCK WITEK Sławomir I B 2 135 19,0 B 15 790 10,0 925 29,0 46
47 OSW ROGÓŹNO SADOWSKI Jan D A 11 700 16,0 A 11 1 080 14,0 1 780 30,0 47
48 SENSAS HACZYK I NIEĆKO Tomasz D B 16 1 370 15,0 A 14 820 16,0 2 190 31,0 48
49 PUŁAWY GWIAZDY PAPIERNIK Adam D A 19 520 18,0 C 7 625 13,0 1 145 31,0 49
50 LERBY II BEREZIŃSKI Łukasz D B 9 1 400 14,0 A 13 615 18,0 2 015 32,0 50
51 SENSAS HACZYK II SCHULZ Dariusz D B 4 1 310 16,0 C 18 515 17,0 1 825 33,0 51
52 SENSAS HACZYK ROJEK Jarosław I A 17 565 17,0 C 13 530 16,0 1 095 33,0 52
53 PUŁAWY GWIAZDY PAPIERNIK Paweł D B 11 515 17,0 B 9 500 17,0 1 015 34,0 53
54 PZG RZESZÓW CIASNOCHA Artur D C 15 180 18,0 A 16 675 17,0 855 35,0 54
55 PZG RZESZÓW CHUCHLA Krzysztof D B 13 270 18,0 C 2 440 18,0 710 36,0 55
56 LUBARTÓW STAW DOMAŃSKI Sławomir I A 8 375 19,0 C 6 310 19,0 685 38,0 56
miejscowość, data     Sędzia Sekretarz           Sędzia Główny    
LEUS JERZY KOSIEWSKI  EDWARD