Protokół Klasyfikacji Indywidualnej Seniorów Grand Prix 2011
                                      Zimna Woda - Dratów - Wisła - Osadnik - Zalew Zemborzycki - Podzamcze
Zimna Woda Dratów Osadnik Zalew Zemb. zb. Podzamcze Zimna Woda Dratów Osadnik Zalew Zemb. zb. Podzamcze
Lp. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię FINAŁ Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura9 Tura10 Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura 9 Tura10
SUMA (sektor)-2  SUMA (waga)-2 sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor waga waga waga waga waga waga waga waga waga waga
1 Team Colmic Cat Fish Kasprzak Marcin 18,0 33 620 1 5 14 1 5 1 1 3 1 5 4140 1960 5 1515 1915 2360 6690 6935 3755 6265
2 Selekt Lublin Kot Bogumił 21,0 37 230 1 14 17 2 2 1 6 2 4 3 2445 455 0 7145 2470 2730 4930 7580 3115 6815
3 MIKADO Expert Smalec Janusz 21,0 34 825 8 6 1 10 1 3 1 5 3 1 1215 1070 1915 2310 3340 2240 8295 4710 6530 6725
4 Łuków Zienkiewicz Tomasz 26,0 30 580 18 3 1 1 2 7 9 1 10 2 165 1920 1980 6110 2785 875 3655 7595 4300 5660
5 OSW Rogóźno Pierepienko Robert 33,0 27 990 5 2 14 2 7 4 6 9 3 4 1585 2115 85 5700 2160 1680 3740 4040 5740 5270
6 MIKADO Expert Grela Przemysław 34,0 28 610 10 18 3 19 1 2 3 2 6 7 1180 235 1780 0 2830 2180 5580 8375 2635 4050
7 MIKADO Expert Stachniak Waldemar 34,0 27 610 6 12 4 3 4 3 11 4 8 2 1395 475 240 4400 2255 1475 2605 6000 5015 6830
8 Puławy Azoty Lerby I Staroń Sławomir 36,0 27 035 3 9 3 11 5 3 5 1 11 7 1750 855 850 1225 2200 1890 3835 10675 4170 4980
9 Łuków Szczygielski Artur 39,0 27 335 11 8 2 13 2 7 8 1 10 1 610 1210 405 1730 2365 1715 3235 8680 2090 7635
10 Barrakuda Borowski Bogusław 41,0 25 010 18 2 6 4 9 5 3 6 9 6 260 3365 375 415 1755 1250 5510 5910 2565 5620
11 Sensas Haczyk I Pałka Tomasz 42,0 30 030 4 12 5 14 6 4 5 3 7 8 1835 535 1300 1240 2165 1415 5020 8150 5250 4895
12 Łuków Tchorzewski Janusz 44,0 21 310 5 3 2 2 17 2 14 10 10 10 1490 2710 1675 965 335 2405 2150 3955 4275 3835
13 Team Colmic Cat Fish Paprocki Konrad 46,0 26 535 2 9 13 14 3 6 3 13 6 4 2710 1180 115 1010 2370 1315 4300 3765 5160 5735
14 Lerby I Kędziora Michał 49,0 19 485 1 6 4 11 4 8 10 19 5 12 2800 1475 1450 2025 2030 870 3535 0 5300 2545
15 Barrakuda Borowski Roman 49,0 19 075 15 3 5 5 8 6 12 14 5 5 635 1285 190 330 1895 1780 2590 2605 5605 5400
16 Selekt Lublin Buczek Tomasz 49,5 25 720 12 4 12 7 7 14 4 6,5 1 8 595 2025 120 2425 1655 690 5565 4270 6000 3185
17 Maver Spławik Lublin Mirosław Grzegorz 53,0 26 025 7 6 7 1 16 1 16 14 13 4 1265 1385 300 9060 800 3115 1910 2615 1535 6750
18 Klub Maver Spławik Łubkowski Przemysław 54,0 25 645 14 1 17,5 9 3 11 5 16 2 9 680 3695 0 2090 2460 1415 4425 2745 7035 3845
19 Świdnik WSK Winiarski Marek 55,5 12 340 11 17 17 16,5 9 9 2 2 3 3 810 280 0 0 1820 855 0 0 3305 5550
20 Lerby II Walat Marek 56,0 22 220 17,5 18,5 3 8 4 6 14 6 9 6 325 130 225 2135 2340 1110 1620 6040 4440 4310
21 Sensas Haczyk I Cękalski Marcin 63,0 21 455 4 16 17 10 10 5 11 5 7 11 1670 470 0 1255 1450 1370 3520 6875 2590 2725
22 Maver Spławik Lublin Grzegorski Grzegorz 63,5 17 650 2 5 12,5 7 10 15 13 9 13 5 2185 1175 10 55 1570 575 2215 4065 3665 4925
23 Świdnik WSK Gębała Paweł 64,0 22 670 6 7 12 5 13 15 9 16 1 11 1345 1040 20 3515 1405 995 3170 2230 7470 4705
24 MIKADO Expert Lis Łukasz 64,0 15 600 20 9 7 8 6 10 19 19 2 3 0 990 140 45 1960 770 0 0 5860 5835
25 Selekt Lublin Długosz Piotr 65,0 23 205 12 1 17,5 14 7 9 10 11 13 2 750 2660 0 10 1920 1575 2675 3980 3540 6105
26 Barrakuda Rapa Michał 65,0 19 205 3 13 1 15 9 10 15 8 11 10 2485 465 1530 830 1500 1010 1980 5250 4055 2910
27 OSW Rogóźno Sadowski Jan 65,0 17 070 20 20 6 6 16 14 4 7 6 6 0 0 65 4610 700 1080 0 0 5415 5200
28 Puławy Azoty Łacek Bogusław 68,5 20 445 20 20 5 18 5 4 15 7 7 8 0 0 120 5 2170 1805 2065 4270 5060 4950
29 Świdnik WSK Banucha Grzegorz 71,0 19 405 19 11 6 4 15 8 4 13 14 11 0 545 170 3955 820 995 3845 3350 2850 3695
30 Lerby I Wąsik Bogdan 71,5 7 355 19 19 8 10,5 13 14 1 4 8 13 155 95 135 30 1005 615 0 0 2575 2995
31 Team Colmic CatFish Wach Piotr 73,0 24 590 16 2 21 20 20 20 7 3 4 1 560 1360 0 0 0 0 4395 5420 6520 6335
32 Lerby II Bereziński Łukasz 73,5 23 740 6 8 10,5 4 14 18 13 13 9 10 1410 860 25 6565 1400 615 2450 2700 4990 4740
33 Świdnik WSK Krzyszycha Andrzej 74,0 17 410 9 7 10 3 8 19 7 15 15 15 1250 1390 195 6905 1630 170 3275 2765 0 0
34 Sensas Haczyk I Alter Marcin 76,0 20 105 15 10 9 6 11 15,5 15 4 8 13 435 730 30 90 1540 610 1635 8105 5205 2770
35 Sensas Haczyk I Samoń Tomasz 83,0 10 150 14 14 21 20 14 8 2 10 12 9 775 515 0 0 830 1605 0 0 1590 4835
36 Sensas Haczyk II Schulz Dariusz 87,0 16 220 16 14 10 5 16 17 2 10 15 15 620 380 30 4755 1310 515 5685 4060 0 0
37 Team Colmic Cat Fish Kwiatek Michał 89,0 6 380 7 15 4 12 8 13 19 19 15 15 1365 290 220 1980 1820 705 0 0 0 0
38 Sensas Haczyk II Cieniuch Tomasz 90,0 15 795 14 1 15 13 15 12 14 12 12 12 485 1675 20 1050 730 750 2235 3040 3740 2820
39 Barrakuda Kosik Karol 91,0 14 030 4 13 21 20 14 12 17 17 2 12 1675 605 0 0 870 700 1125 1950 3485 3620
40 Barrakuda Dyrka Marek 91,5 11 160 9 5 10,5 16 20 20 19 19 4 9 845 1640 25 115 0 0 0 0 5465 3070
41 Barrakuda Zowczak Robert 94,0 7 740 20 20 8 17 1 7 16 15 15 15 0 0 290 10 2405 1520 1200 2315 0 0
42 Bystrzyca Lublin Lipian Waldemar 94,0 7 010 2 13 13 8 10 18 19 19 15 15 2030 490 15 3005 1165 305 0 0 0 0
43 bd Kowalski Artur 95,0 14 900 3 11 12,5 18,5 20 20 13 12 12 13 1710 760 10 0 0 0 2345 3800 3790 2485
44 Lerby II Grzesiak Sebastian 95,0 7 195 10 4 11 12 20 20 17 11 15 15 625 1670 145 20 0 0 790 3945 0 0
45 OSW Rogóźno Watrak Leszek 97,0 11 820 20 20 9 3 20 20 8 19 11 7 0 0 90 520 0 0 3915 0 1755 5540
46 Lerby I Guz Krzysztof 97,0 10 815 20 20 21 20 3 2 11 11 15 15 0 0 0 0 2330 1860 2945 3680 0 0
47 OSW Rogóźno Roman Piotr 97,0 8 575 13 8 21 9 12 9 19 16 15 15 790 995 0 2660 1475 855 0 1800 0 0
48 Lerby II Jurzysta Dariusz 102,5 8 205 9 17,5 17,5 20 12 11 16 17 5 15 955 190 0 0 975 730 655 1835 2865 0
49 Sensas Haczyk II Kasperski Tomasz 105,0 9 610 12 15 17,5 16,5 11 13 10 14 15 15 875 480 0 0 1160 1125 3135 2835 0 0
50 Kock Kowalczyk Jarosław 106,5 2 095 5 10 7 16,5 20 20 19 19 15 15 1490 555 50 0 0 0 0 0 0 0
51 Gut-mix Lerby Słabczyński Henryk 108,0 6 660 15 16 17 7 11 12 19 19 15 15 745 195 0 3220 1245 1255 0 0 0 0
52 Sensas Haczyk I Niećko Tomasz 108,0 5 150 16 17 8 6 15 16 19 19 15 15 315 140 40 2465 1370 820 0 0 0 0
53 Łuków Bober Dariusz 108,0 2 660 8 4 11 17 20 20 19 19 15 15 1345 1200 25 90 0 0 0 0 0 0
54 MIKADO Expert Rzepecki Piotr 113,0 3 745 13 15 2 15 20 20 19 19 15 15 710 350 1805 880 0 0 0 0 0 0
55 Team Colmic Cat Fish Szczerbiński Paweł 115,0 3 255 11 7 17 12 20 20 19 19 15 15 955 1235 10 1055 0 0 0 0 0 0
56 Kock Witek Sławomir 116,0 2 900 7 12 19,5 20 19 10 19 19 15 15 1335 640 0 0 135 790 0 0 0 0
57 Sensas Haczyk Rojek Jarosław 117,0 3 645 17,5 18,5 9 13 17 16 17 15 15 15 325 130 215 15 565 530 505 1815 0 0
58 Sensas Haczyk II Magnuszewski Piotr 121,0 8 465 20 20 17,0 20 20 20 6 8 15 15 0 0 0 0 0 0 4260 4205 0 0
59 OSW Rogóźno Biernacki Artur 125,5 1 055 8 19 21,0 10,5 20 20 19 19 15 15 980 45 0 30 0 0 0 0 0 0
60 bd Chojnacki Robert 127,5 1 820 10 10 19,5 20 20 20 19 19 15 15 855 965 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Team Colmic Cat Fish Kaliszuk Andrzej 134,5 35 20 20 17,5 9 20 20 19 19 15 15 0 0 0 35 0 0 0 0 0 0
62 bd Piotrowski Artur 136,0 920 17 11 21 20 20 20 19 19 15 15 215 705 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Puławy Gawriołek Grzegorz 137,0 870 13 16 21 20 20 20 19 19 15 15 530 340 0 0 0 0 0 0 0 0
64 bd Drabik Rafał 141,5 765 20 20 17,5 16 20 20 19 19 15 15 0 0 0 765 0 0 0 0 0 0
65 Borki Kożuch Andrzej 142,5 660 17 17,5 21 20 20 20 19 19 15 15 470 190 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Selekt Lublin Borkowski Andrzej 143,0 0 20 20 17,5 17,5 20 20 19 19 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Klub Maver Spławik Stępień Ireneusz 144,0 15 20 20 16 20 20 20 19 19 15 15 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0
68 Sensas Haczyk II Michalak Tomasz 144,5 5 20 20 18 18,5 20 20 19 19 15 15 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0
69 Łuków Górecki Jacek 145,0 0 20 20 17 20 20 20 19 19 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 MIKADO Expert Głaz Rafał 147,0 130 19 20 21 20 20 20 19 19 15 15 130 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 ?   0,0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sędzia Sekretarz Sędzia Główny