Protokół Klasyfikacji Indywidualnej Kobiet, Kadetów i Junorów Grand Prix 2011
                                    Zimna Woda - Dratów - Wisła - Osadnik - Zalew Zemborzycki - Podzamcze
Zimna Woda Dratów Osadnik Zalew Zemb zb. Podzamcze Zimna Woda Dratów Osadnik Zalew Zemb zb. Podzamcze
Lp. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię FINAŁ Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura9 Tura10 Tura1 Tura2 Tura3 Tura4 Tura5 Tura6 Tura7 Tura8 Tura 9 Tura10
SUMA (sektor)-2  SUMA (waga)-2 sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor sektor waga waga waga waga waga waga waga waga waga waga
1 Team Colmic Cat Fish Jabłońska Natalia 24,0 26 805 3 3 14 15,5 3 4 1 1 7 2 1 835 2 570 0 0 2 720 660 4 795 6 455 3 815 3 955
2 Maver Spławik Lublin Krystecka Magdalena 26,0 18 980 2 1 4 2 1,5 9 11 3 14 3,5 2 735 3 790 480 145 3 600 475 2 550 3 950 2 550 3 805
3 OSW Rogóźno Włodarczyk Aleksandra 41,5 19 260 6 2 1 6 9 16 5 12 6 6,5 1 370 3 365 1 790 50 2 280 240 2 910 2 595 3 910 3 585
4 Team Colmic Cat Fish Krasucki Dominik 43,5 16 850 4 17 8 1 5 1 10 11 15 3,5 1 505 250 100 220 2 610 760 2 595 5 255 2 445 3 805
5 MIKADO Expert Paprocki Ernest 45,5 19 665 1 16 6 11,5 13 5 2 8 2 10 3 970 315 295 5 2 150 605 4 485 3 195 4 255 2 855
6 Team Colmic Cat Fish Maciejewski Wojciech 47,0 17 120 11 5 10 3 12 13 12 2 3 1 285 1 440 10 75 2 170 375 2 470 4 120 4 220 4 500
7 Lerby II Bany Łukasz 49,5 16 795 5 9 14 5 15 6 13 4 1 6,5 1 415 840 0 60 1 880 545 1 980 3 905 4 465 3 585
8 Selekt Lublin Ptasznik Marcin 58,0 18 110 7 6 14 11,5 6 10 6 10 5 8 1 205 1 020 0 5 2 580 415 2 860 2 705 3 975 3 350
9 Barrakuda Gustaw Łukasz 62,0 14 420 10 8 5 11,5 8 11 3 6 11 16 300 875 310 5 2 510 400 3 460 3 570 2 995 1 315
10 MIKADO Expert Dyrka Aleksandra 69,5 10 390 16 13 14 7 1,5 2 7 9 17 17 110 480 0 30 3 600 740 2 720 2 710 0 0
11 Świdnik WSK Kowalski Rafał 77,0 16 000 14 12 2 15,5 7 8 14 14 9 11 150 555 1 145 0 2 560 495 1 585 3 995 3 255 2 410
12 Sensas Haczyk II Sagan Jakub 77,0 11 320 8 19 14 4 14 3 8 13 13 15 765 60 0 65 2 020 730 2 655 2 440 2 645 1 645
13 LerbyI Tarkowski Michał 85,0 9 680 9 11 18 18 4 7 17 17 8 12 330 625 0 0 2 660 520 0 0 3 335 2 210
14 OSW Rogóźno Bordzoł Kacper 96,5 8 290 15 10 9 15,5 11 14 15 7 17 17 125 765 30 0 2 220 295 1 395 3 460 0 0
15 Lerby I Guz Anna 97,0 6 785 12 14 14 9 20 20 9 5 17 17 185 340 0 10 0 0 2 635 3 615 0 0
16 Bychawa Kursa Martyna 101,5 8 135 20 20 3 11,5 20 20 17 17 4 9 0 0 1 025 5 0 0 0 0 4 130 2 975
17 Sensas Haczyk I Irsak Karol 105,5 3 180 18 4 7 15,5 16 12 17 17 17 17 0 1 490 230 0 1 070 390 0 0 0 0
18 Ryba Expert Majdan Kacper 111,0 5 640 17 15 14 8 10 15 16 16 17 17 0 330 0 25 2 230 260 860 1 935 0 0
19 Maver Spławik Lublin Gałka Artur 112,0 11 735 20 20 18 18 20 20 4 15 12 5 0 0 0 0 0 0 3 185 1 945 2 915 3 690
20 Lerby II Sobolewski Bartłomiej 124,0 1 160 13 7 18 18 20 20 17 17 17 17 160 1 000 0 0 0 0 0 0 0 0
21 MIKADO Expert Stachniak Monika 137,0 3 965 19 18 18 18 20 20 17 17 16 14 0 205 0 0 0 0 0 0 2 030 1 730
22 Team Colmic Cat Fish Bałamut Piotr 144,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Puławy Azoty Wydra Kamil 144,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Bogdanka Józefczuk Konrad 144,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Sensas Haczyk II Żukiewicz Jarosław 144,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Świdnik WSK Juchniewicz Małgorzata 144,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Świdnik WSK Kowalski Adam 144,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Barrakuda Węgier Katarzyna 144,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Selekt Lublin Buczek Paweł 144,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Sensas Haczyk I Gwiazda Blanka 144,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Łuków Zienkiewicz Konrad 144,0 0 20 20 18 18 20 20 17 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50     0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sędzia Sekretarz Sędzia Główny