Protokół klasyfikacji indywidualnej seniorów
Zawodów Spławikowych o  "Puchar Zalewu Bychawa" zorganizowanych przez Koło PZW Bychawa
rozegranych w dniach 17-18.09.2011r. na Zalewie Podzamcze w miejscowości Bychawa
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Tura 1 Tura 2 RAZEM Zajęte
miejsce
sektor
stanow.
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
sektor
stanow.
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
Punktów
[gram]
Suma
zajętych miejsc
1 MIKADO EXPERT SMALEC Janusz D A 11 6 530 3,0 B 22 6 725 1,0 13 255 4,0 1
2 TEAM COLMIC CATFISH WACH Piotr D A 8 6 520 4,0 C 39 6 335 1,0 12 855 5,0 2
3 MIKADO EXPERT LIS Łukasz I B 17 5 860 2,0 B 21 5 835 3,0 11 695 5,0 3
4 TEAM COLMIC CATFISH KASPRZAK Marcin D C 32 3 755 1,0 A 3 6 265 5,0 10 020 6,0 4
5 WSK ŚWIDNIK WINIARSKI Marek D C 39 3 305 3,0 C 32 5 550 3,0 8 855 6,0 5
6 OSW ROGÓŹNO PIEREPIENKO Robert D B 20 5 740 3,0 C 30 5 270 4,0 11 010 7,0 6
7 SELEKT Lublin KOT Bogumił D C 30 3 115 4,0 A 10 6 815 3,0 9 930 7,0 7
8 SELEKT Lublin BUCZEK Tomasz D B 18 6 000 1,0 C 35 3 185 8,0 9 185 9,0 8
9 MIKADO EXPERT STACHNIAK Waldemar D B 15 5 015 8,0 A 9 6 830 2,0 11 845 10,0 9
10 BARRAKUDA BOROWSKI Roman D A 6 5 605 5,0 B 19 5 400 5,0 11 005 10,0 10
11 TEAM COLMIC CATFISH PAPROCKI Konrad D B 16 5 160 6,0 B 26 5 735 4,0 10 895 10,0 11
12 MAVER SPŁAWIK ŁUBKOWSKI Przemysław D A 7 7 035 2,0 B 23 3 845 9,0 10 880 11,0 12
13 WSK ŚWIDNIK GĘBAŁA Paweł D A 3 7 470 1,0 A 8 4 705 11,0 12 175 12,0 13
14 OSW ROGÓŹNO SADOWSKI Jan D A 5 5 415 6,0 B 20 5 200 6,0 10 615 12,0 14
15 ŁUKÓW MIASTO ZIENKIEWICZ Tomasz D B 27 4 300 10,0 C 31 5 660 2,0 9 960 12,0 15
16 ŁUKÓW MIASTO SZCZYGIELSKI Artur D C 29 2 090 11,0 A 7 7 635 1,0 9 725 12,0 16
17 BARRAKUDA DYRKA Marek D B 23 5 465 4,0 C 36 3 070 9,0 8 535 13,0 17
18 OSW ROGÓŹNO WATRAK Leszek D C 36 2 755 6,0 A 13 5 540 7,0 8 295 13,0 18
19 BARRAKUDA KOSIK Karol I C 40 3 485 2,0 A 11 3 620 12,0 7 105 14,0 19
20 MIKADO EXPERT GRELA Przemysław D C 42 2 635 7,0 C 34 4 050 7,0 6 685 14,0 20
21 SENSAS HACZYK I PAŁKA Tomasz I A 9 5 250 7,0 A 5 4 895 8,0 10 145 15,0 21
22 PUŁAWY AZOTY ŁACEK Bogusław I B 24 5 060 7,0 B 18 4 950 8,0 10 010 15,0 22
23 SELEKT Lublin DŁUGOSZ Piotr D A 10 3 540 13,0 B 17 6 105 2,0 9 645 15,0 23
24 LERBY II WALAT Marek D A 1 4 440 9,0 C 38 4 310 6,0 8 750 15,0 24
25 BARRAKUDA BOROWSKI Bogusław D C 37 2 565 10,0 A 12 5 620 6,0 8 185 16,0 25
26 MAVER SPŁAWIK MIROSŁAW Grzegorz D C 34 1 535 13,0 A 4 6 750 4,0 8 285 17,0 26
27 LERBY I KĘDZIORA Michał D B 25 5 300 5,0 C 28 2 545 12,0 7 845 17,0 27
28 LERBY I STAROŃ Sławomir D A 12 4 170 11,0 B 25 4 980 7,0 9 150 18,0 28
29 MAVER SPŁAWIK GRZEGORSKI Grzegorz D B 28 3 665 13,0 C 37 4 925 5,0 8 590 18,0 29
30 LERBY II BEREZIŃSKI Łukasz D B 26 4 990 9,0 A 1 4 740 10,0 9 730 19,0 30
31 SENSAS HACZYK I CĘKALSKI MARCIN I C 31 2 590 8,0 C 40 2 725 11,0 5 315 19,0 31
32 ŁUKÓW MIASTO TCHORZEWSKI JANUSZ D A 2 4 275 10,0 B 27 3 835 10,0 8 110 20,0 32
33 LERBY II JURZYSTA Dariusz D C 38 2 865 5,0 B 51   15,0 2 865 20,0 33
34 SENSAS HACZYK I ALTER Marcin I A 13 5 205 8,0 B 16 2 770 13,0 7 975 21,0 34
35 BARRAKUDA RAPA Michał I B 22 4 055 11,0 C 33 2 910 10,0 6 965 21,0 35
36 SENSAS HACZYK I SAMOŃ Tomasz I C 41 1 590 12,0 A 6 4 835 9,0 6 425 21,0 36
37 LERBY I WĄSIK Bogdan D C 33 2 575 9,0 A 2 2 995 13,0 5 570 22,0 37
38 SENSAS HACZYK II CIENIUCH Tomasz I A 4 3 740 12,0 B 15 2 820 12,0 6 560 24,0 38
39 WSK ŚWIDNIK BANUCHA Grzegorz D B 21 2 850 14,0 B 24 3 695 11,0 6 545 25,0 39
40 LSM FART KOWALSKI Artur I B 19 3 790 12,0 C 29 2 485 13,0 6 275 25,0 40
41 LIN CZUBY KUNA Jacek I C 35 1 150 14,0 C 58   15,0 1 150 29,0 41
miejscowość, data     Sędzia Sekretarz           Sędzia Główny    
ORSZULSKI Rafał BIADUŃ Adam