Protokół klasyfikacji indywidualnej seniorów
Zawodów Spławikowych o  "Puchar Zalewu Zemborzyckiego" zorganizowanych przez Team Colmic Catfish
rozegranych w dniach 10-11.09.2011r. na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Tura 1 Tura 2 RAZEM Zajęte
miejsce
sektor
stanow.
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
sektor
stanow.
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
Punktów
[gram]
Suma
zajętych miejsc
1 TEAM COLMIC CATFISH KASPRZAK Marcin D A 20 6 690 1,0 C 58 6 935 3,0 13 625 4,0 1
2 WSK ŚWIDNIK WINIARSKI Marek D A 18 5 655 2,0 A 20 7 160 2,0 12 815 4,0 2
3 MIKADO EXPERT GRELA Przemysław D A 17 5 580 3,0 B 49 8 375 2,0 13 955 5,0 3
4 LERBY I WĄSIK BOGDAN   C 67 6 075 1,0 A 23 5 145 4,0 11 220 5,0 4
5 LERBY I STAROŃ Sławomir D C 59 3 835 5,0 B 39 10 675 1,0 14 510 6,0 5
6 MIKADO EXPERT SMALEC Janusz D B 42 8 295 1,0 A 21 4 710 5,0 13 005 6,0 6
7 SENSAS HACZYK I PAŁKA Tomasz I B 43 5 020 5,0 B 40 8 150 3,0 13 170 8,0 7
8 SELEKT Lublin KOT Bogumił D B 39 4 930 6,0 C 65 7 580 2,0 12 510 8,0 8
9 ŁUKÓW MIASTO SZCZYGIELSKI Artur I B 41 3 235 8,0 A 31 8 580 1,0 11 815 9,0 9
10 BARRAKUDA BOROWSKI Bogusław D B 44 5 510 3,0 C 57 5 910 6,0 11 420 9,0 10
11 ŁUKÓW MIASTO ZIENKIEWICZ Tomasz I A 23 3 655 9,0 C 66 7 595 1,0 11 250 10,0 11
12 TEAM COLMIC CATFISH WACH Piotr D B 48 4 395 7,0 A 19 5 420 3,0 9 815 10,0 12
13 SELEKT Lublin BUCZEK Tomasz D A 33 5 565 4,0 A 17 4 270 6,5 9 835 10,5 13
14 OSW ROGÓŹNO SADOWSKI Jan D B 50 5 090 4,0 B 46 5 925 7,0 11 015 11,0 14
15 SENSAS HACZYK I SAMOŃ Tomasz I B 49 5 760 2,0 B 37 4 530 10,0 10 290 12,0 15
16 COLMIC CATFISH KOWALCZYK Michał I A 32 4 135 7,0 C 51 5 940 5,0 10 075 12,0 16
17 SENSAS HACZYK II SCHULZ Dariusz D C 65 5 685 2,0 A 18 4 060 10,0 9 745 12,0 17
18 SENSAS HACZYK II MAGNUSZEWSKI Piotr I A 25 4 260 6,0 A 26 4 205 8,0 8 465 14,0 18
19 MIKADO EXPERT STACHNIAK Waldemar D C 62 2 605 11,0 C 50 6 000 4,0 8 605 15,0 19
20 OSW ROGÓŹNO PIEREPIENKO Robert D C 60 3 740 6,0 C 61 4 040 9,0 7 780 15,0 20
21 SENSAS HACZYK I CĘKALSKI MARCIN I A 22 3 520 11,0 B 42 6 875 5,0 10 395 16,0 21
22 COLMIC CATFISH SKÓRSKI Andrzej I C 66 2 885 9,0 C 63 5 340 7,0 8 225 16,0 22
23 TEAM COLMIC CATFISH PAPROCKI Konrad D C 55 4 300 3,0 B 35 3 765 13,0 8 065 16,0 23
24 LERBY I SOBOLEWSKI Andrzej I C 54 3 055 8,0 B 45 5 220 9,0 8 275 17,0 24
25 WSK ŚWIDNIK BANUCHA Grzegorz I C 53 3 845 4,0 A 22 3 350 13,0 7 195 17,0 25
26 SENSAS HACZYK ALTER Marcin I B 38 1 635 15,0 B 47 8 105 4,0 9 740 19,0 26
27 LERBY II WALAT Marek D B 35 1 820 14,0 B 48 6 040 6,0 7 860 20,0 27
28 BYSTRZYCA WYSOCKI Franciszek I B 34 2 285 12,0 C 54 4 800 8,0 7 085 20,0 28
29 MAVER SPŁAWIK ŁUBKOWSKI Przemysław D A 21 4 425 5,0 B 36 2 745 16,0 7 170 21,0 29
30 SELEKT Lublin DŁUGOSZ Piotr D C 56 2 675 10,0 B 33 3 980 11,0 6 655 21,0 30
31 PUŁAWY AZOTY ŁACEK Bogusław I A 28 2 065 15,0 A 32 4 270 6,5 6 335 21,5 31
32 LERBY I GUZ Krzysztof D B 45 2 945 11,0 C 52 3 680 11,0 6 625 22,0 32
33 MAVER SPŁAWIK GRZEGORSKI Grzegorz D B 46 2 215 13,0 A 28 4 065 9,0 6 280 22,0 33
34 WSK ŚWIDNIK KRZYSZYCHA Andrzej D C 63 3 275 7,0 B 34 2 765 15,0 6 040 22,0 34
35 BARRAKUDA RAPA Michał D C 61 1 980 15,0 B 38 5 250 8,0 7 230 23,0 35
36 LIN CZUBY KUNA Jacek I C 58 2 410 12,0 A 29 3 870 12,0 6 280 24,0 36
37 ŁUKÓW MIASTO TCHORZEWSKI Janusz I C 52 2 150 14,0 C 53 3 955 10,0 6 105 24,0 37
38 SENSAS HACZYK II KASPERSKI Tomasz D B 37 3 135 10,0 B 41 2 835 14,0 5 970 24,0 38
39 LSM FART KOWALSKI Artur I C 51 2 345 13,0 B 44 3 800 12,0 6 145 25,0 39
40 WSK ŚWIDNIK GĘBAŁA Paweł D B 47 3 170 9,0 C 60 2 230 16,0 5 400 25,0 40
41 SENSAS HACZYK II CIENIUCH Tomasz D A 29 2 235 14,0 C 64 3 040 12,0 5 275 26,0 41
42 BARRAKUDA BOROWSKI Roman D A 26 2 590 12,0 A 24 2 605 14,0 5 195 26,0 42
43 LERBY II BEREZIŃSKI Łukasz D A 27 2 450 13,0 C 62 2 700 13,0 5 150 26,0 43
44 OSW ROGÓŹNO WATRAK Leszek D A 31 3 915 8,0 A 34   19,0 3 915 27,0 44
45 LERBY II GRZESIAK Sebastian D C 57 790 17,0 A 30 3 945 11,0 4 735 28,0 45
46 LERBY I KĘDZIORA Michał D A 30 3 535 10,0 A 33   19,0 3 535 29,0 46
47 MAVER SPŁAWIK MIROSŁAW Grzegorz D C 64 1 910 16,0 C 56 2 615 14,0 4 525 30,0 47
48 BARRAKUDA ZOWCZAK ROBERT I A 24 1 200 16,0 C 55 2 315 15,0 3 515 31,0 48
49 SENSAS HACZYK ROJEK Jarosław I B 36 505 17,0 A 25 1 815 15,0 2 320 32,0 49
50 LERBY II JURZYSTA DARIUSZ I B 40 655 16,0 C 59 1 835 17,0 2 490 33,0 50
51 BARRAKUDA KOSIK Karol I A 19 1 125 17,0 B 43 1 950 17,0 3 075 34,0 51
52 OSW ROGÓŹNO ROMAN Piotr D A 40   19,0 A 27 1 800 16,0 1 800 35,0 52
miejscowość, data     Sędzia Sekretarz           Sędzia Główny    
Andrzej Paluch Stanisław Juchniewicz