Protokół klasyfikacji indywidualnej seniorów
Zawodów Spławikowych o Puchar "BURMISTRZA ŁUKOWA" zorganizowanych przez Koło Łuków Miasto
rozegranych w dniu 16-17.04.2011 na zb. Zimna Woda w miejscowości Łuków
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Tura 1 Tura 2 RAZEM Zajęte
miejsce
sektor
stanow.
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
sektor
stanow.
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
Punktów
[gram]
Suma
zajętych miejsc
1 TEAM COLMIC CATFISH KASPRZAK Marcin D A 11 4 140 1,0 B 32 1 960 5,0 6 100 6,0 1
2 LERBY I KĘDZIORA Michał D C 41 2 800 1,0 B 24 1 475 6,0 4 275 7,0 2
3 OSW ROGÓŹNO PIEREPIENKO Robert D A 19 1 585 5,0 A 15 2 115 2,0 3 700 7,0 3
4 MAVER SPŁAWIK GRZEGORSKI Grzegorz D B 37 2 185 2,0 C 43 1 175 5,0 3 360 7,0 4
5 ŁUKÓW MIASTO TCHORZEWSKI Janusz I C 43 1 490 5,0 B 30 2 710 3,0 4 200 8,0 5
6 TEAM COLMIC CATFISH PAPROCKI Konrad D C 57 2 710 2,0 A 1 1 180 9,0 3 890 11,0 6
7 LERBY I STAROŃ Sławomir D A 18 1 750 3,0 C 44 855 9,0 2 605 12,0 7
8 ŁUKÓW MIASTO BOBER Dariusz I B 34 1 345 8,0 C 56 1 200 4,0 2 545 12,0 8
9 SELEKT Lublin DŁUGOSZ Piotr D C 42 750 12,0 A 8 2 660 1,0 3 410 13,0 9
10 MAVER SPŁAWIK MIROSŁAW Grzegorz D A 8 1 265 7,0 A 2 1 385 6,0 2 650 13,0 10
11 WSK ŚWIDNIK GĘBAŁA Paweł D A 12 1 345 6,0 C 41 1 040 7,0 2 385 13,0 11
12 INDYWIDUALNIE KOWALSKI Artur I B 24 1 710 3,0 A 11 760 11,0 2 470 14,0 12
13 MIKADO EXPERT SMALEC Janusz D A 10 1 215 8,0 C 58 1 070 6,0 2 285 14,0 13
14 LERBY II BEREZIŃSKI Łukasz D B 31 1 410 6,0 C 46 860 8,0 2 270 14,0 14
15 MAVER SPŁAWIK ŁUBKOWSKI Przemysław D C 40 680 14,0 B 29 3 695 1,0 4 375 15,0 15
16 SELEKT Lublin KOT Bogumił D B 25 2 445 1,0 C 49 455 14,0 2 900 15,0 16
17 BARRAKUDA LIPIAN Waldemar I A 16 2 030 2,0 C 59 490 13,0 2 520 15,0 17
18 BARRAKUDA DYRKA Marek D A 13 845 10,0 A 13 1 640 5,0 2 485 15,0 18
19 LERBY II GRZESIAK Sebastian D A 14 625 11,0 A 7 1 670 4,0 2 295 15,0 19
20 SENSAS HACZYK II CIENIUCH Tomasz D A 7 485 14,0 C 57 1 675 1,0 2 160 15,0 20
21 KOCK KOWALCZYK Jarosław I B 26 1 490 5,0 B 38 555 10,0 2 045 15,0 21
22 BARRAKUDA RAPA Michał I C 52 2 485 3,0 B 35 465 13,0 2 950 16,0 22
23 WSK ŚWIDNIK KRZYSZYCHA Andrzej D B 22 1 250 9,0 B 23 1 390 7,0 2 640 16,0 23
24 SELEKT Lublin BUCZEK Tomasz D A 17 595 12,0 B 21 2 025 4,0 2 620 16,0 24
25 SENSAS HACZYK I PAŁKA Tomasz D C 56 1 815 4,0 C 54 535 12,0 2 350 16,0 25
26 BARRAKUDA KOSIK Karol I A 15 1 675 4,0 A 16 605 13,0 2 280 17,0 26
27 ŁUKÓW MIASTO SZCZYGIELSKI Artur I A 1 920 9,0 A 3 1 210 8,0 2 130 17,0 27
28 TEAM COLMIC CATFISH SZCZERBIŃSKI Paweł I B 27 955 11,0 A 18 1 235 7,0 2 190 18,0 28
29 TEAM COLMIC CATFISH WACH Piotr D B 38 560 16,0 C 48 1 360 2,0 1 920 18,0 29
30 BARRAKUDA BOROWSKI Roman D C 44 635 15,0 C 51 1 285 3,0 1 920 18,0 29
31 MIKADO EXPERT STACHNIAK Waldemar I C 49 1 395 6,0 B 37 475 12,0 1 870 18,0 31
32 KOCK WITEK Sławomir I C 46 1 335 7,0 A 9 640 12,0 1 975 19,0 32
33 BARRAKUDA BOROWSKI Bogusław D B 33 260 18,0 B 27 3 365 2,0 3 625 20,0 33
34 SENSAS HACZYK I CĘKALSKI Marcin D B 36 1 670 4,0 A 12 470 16,0 2 140 20,0 34
35 ŁUKÓW KOLEJARZ CHOJNACKI Robert I C 53 855 10,0 A 19 965 10,0 1 820 20,0 35
36 ŁUKÓW MIASTO ZIENKIEWICZ Tomasz I A 9 165 18,0 A 10 1 920 3,0 2 085 21,0 36
37 OSW ROGÓŹNO ROMAN Piotr D B 21 790 13,0 B 28 995 8,0 1 785 21,0 37
38 TEAM COLMIC CATFISH KWIATEK Michał I B 30 1 365 7,0 C 53 290 15,0 1 655 22,0 38
39 SENSAS HACZYK ALTER Marcin I A 3 435 15,0 C 55 730 10,0 1 165 25,0 39
40 LERBY JURZYSTA Dariusz I C 58 955 9,0 C 42 190 17,5 1 145 26,5 40
41 SENSAS HACZYK II KASPERSKI Tomasz D B 39 875 12,0 A 17 480 15,0 1 355 27,0 41
42 OSW ROGÓŹNO BIERNACKI Artur D C 51 980 8,0 C 50 45 19,0 1 025 27,0 42
43 MIKADO EXPERT GRELA Przemysław D B 23 1 180 10,0 A 4 235 18,0 1 415 28,0 43
44 SENSAS HACZYK SAMOŃ Tomasz I B 32 775 14,0 A 5 515 14,0 1 290 28,0 44
45 WSK ŚWIDNIK WINIARSKI Marek D C 48 810 11,0 A 14 280 17,0 1 090 28,0 45
46 MIKADO EXPERT RZEPECKI Piotr D C 47 710 13,0 B 34 350 15,0 1 060 28,0 46
47 INDYWIDUALNIE PIOTROWSKI Artur I A 6 215 17,0 C 52 705 11,0 920 28,0 47
48 MIKADO EXPERT LIS Łukasz I A 20   20,0 B 39 990 9,0 990 29,0 48
49 PUŁAWY GAWRIOŁEK Grzegorz I A 5 530 13,0 B 31 340 16,0 870 29,0 49
50 SENSAS HACZYK II SCHULZ Dariusz D C 59 620 16,0 B 33 380 14,0 1 000 30,0 50
51 INDYWIDUALNIE BANUCHA Grzegorz I C 55   19,0 B 26 545 11,0 545 30,0 51
52 GUT-MIX LERBY SŁABCZYŃSKI Henryk I B 29 745 15,0 C 47 195 16,0 940 31,0 52
53 SENSAS HACZYK I NIEĆKO Tomasz D A 2 315 16,0 B 22 140 17,0 455 33,0 53
54 BORKI KOŻUCH Andrzej I B 28 470 17,0 C 45 190 17,5 660 34,5 54
55 SENSAS HACZYK ROJEK Jarosław I C 50 325 17,5 B 25 130 18,5 455 36,0 55
56 LERBY II WALAT Marek D C 45 325 17,5 B 36 130 18,5 455 36,0 55
57 LERBY I WĄSIK Bogdan D B 35 155 19,0 A 6 95 19,0 250 38,0 57
58 MIKADO EXPERT GŁAZ Rafał I A 4 130 19,0 B 40   20,0 130 39,0 58
Łuków, 17 kwietnia 2011 r.     Sędzia Sekretarz           Sędzia Główny