Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "A1" seniorów - I tura
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW zorganiz. przez ZO LUBLIN
rozegranych w dniu 09-10.07.2011r.na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Okręg, Klub P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 SENSAS HACZYK  PAŁKA Tomasz I 9 6 905   1,0
2 SENSAS HACZYK  NIEĆKO Tomasz I 4 6 150   2,0
3 ŁUKÓW JAWOR TCHORZEWSKI JANUSZ I 2 5 000   3,0
4 BARRAKUDA BOROWSKI Roman I 10 4 550   4,0
5 BORKI KOŻUCH Andrzej I 12 4 530   5,0
6 CHODEL URBAŃSKI Piotr I 3 4 350   6,0
7 PUŁAWY AZOTY STAROŃ Sławomir I 15 4 050   7,0
8 LIN - CZUBY KUNA Jacek I 6 3 805   8,0
9 START DĘBLIN NAKONIECZKA Arkadiusz I 11 3 500   9,0
10 ŚWIDNIK WSK WINIARSKI Marek I 14 3 060   10,0
11 MPK LUBLIN KRĘBLASZ Rafał I 8 2 740   11,0
12 LUBLIN MIASTO SZCZEŚNIAK Krzysztof I 7 2 610   12,0
13 UŚCIMÓW KALISZUK Andrzej I 5 2 490   13,0
14 GARBÓW SAŁĘGA Marian I 1 1 715   14,0
15 KLUB BARRAKUDA RAPA Michał I 13 1 655   15,0
miejscowość, data Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki
Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "A2"seniorów - I tura
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW zorganiz. przez ZO LUBLIN
rozegranych w dniu 09-10.07.2011r.na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Okręg, Klub P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 BYSTRZYCA BERENGUT Paweł I 25 6 095   1,0
2 PUŁAWY AZOTY ŁACEK Bogusław I 28 4 825   2,0
3 KRAŚNIK FŁT STEFANEK Piotr I 19 4 770   3,0
4 BYCHAWA DUDKIEWICZ Kazimierz I 24 4 690   4,0
5 ELEKTROSTAL  KASPRZAK Marcin I 21 4 450   5,0
6 RYKI  WĄSIK Bogdan I 23 4 320   6,0
7 ŁĘCZNA SAWICKI Lesław I 18 3 775   7,0
8 COLMIC CATFISH PALUCH Andrzej I 20 3 695   8,0
9 BOGDANKA PACHOCKI Rafał I 29 3 355   9,0
10 ŚWIDNIK WSK BANUCHA Grzegorz I 27 3 230   10,0
11 LSM FART KOWALSKI Artur I 16 2 955   11,0
12 HACZYK MAGNUSZEWSKI Piotr I 17 2 700   12,5
13 FIRLEJ SZYMANEK Henryk I 22 2 700   12,5
14 WILKÓW ROŻEK Sławomir I 30 2 360   14,0
15 TRAWNIKI SYROKA Edward I 26 860   15,0
    Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki