Protokół klasyfikacji indywidualnej juktora "B1"seniorów - I tura
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW zorganiz. przez ZO LUBLIN
rozegranych w dniu 09-10.07.2011r.na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Okręg, Klub P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 ŁUKÓW MIASTO ZIENKIEWICZ Tomasz I 7 9 805   1,0
2 EXPERT SMALEC Janusz I 6 7 140   2,0
3 BARRAKUDA MIROSŁAW Grzegorz I 15 6 030   3,0
4 MAVER SPŁAWIK KOT Bogumił I 12 4 675   4,0
5 PUŁAWY MIASTO RATAJCZYK Zbigniew I 5 4 375   5,0
6 OPOLE KĘDZIORA Michał I 14 3 780   6,0
7 MAVER SPŁAWIK BUCZEK Tomasz I 10 3 410   7,0
8 KOCK WITEK Sławomir I 4 3 270   8,0
9 OSW ROGÓŻNO WACH Piotr I 11 3 135   9,0
10 ELEKTROSTAL  BAŁAMUT Witold I 1 3 000   10,0
11 NAŁĘCZÓW STĘPIEN Ireneusz I 2 2 955   11,0
12 LUBARTÓW STAW URBAŚ Norbert I 9 2 220   12,0
13 ENERGETYK ADAMOWICZ Andrzej I 8 1 820   13,0
14 MPWiK ZDRÓJ ABRAMCZYK Jan I 13 1 810   14,0
15 MARKUSZÓW STANIEC Bogdan I 3 1 135   15,0
miejscowość, data Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki
Protokół klasyfikacji indywidualnej juktora "B2" seniorów - I tura
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW zorganiz. przez ZO LUBLIN
rozegranych w dniu 09-10.07.2011r.na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Okręg, Klub P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 SELEKT DŁUGOSZ Piotr I 28 7 505   1,0
2 PONIATOWA PIŁAT Dariusz I 17 6 105   2,0
3 CZECHÓW BRZANA wojciech I 30 5 515   3,0
4 SENSAS HACZYK  CĘKALSKI Marcin I 16 5 225   4,0
5 COLMIC CATFISH SZCZERBIŃSKI Paweł I 29 5 050   5,0
6 DAEWOO SOBCZAK Paweł I 26 4 685   6,0
7 BARRAKUDA BOROWSKI Bogusław I 24 3 575   7,0
8 KRAŚNIK ZARZECZE KASZA Adam I 19 3 290   8,0
9 MILEJÓW PUŁAWSKI Henryk I 25 2 960   9,0
10 RYKI CZYSTA WODA BEREZIŃSKI Łukasz I 21 2 930   10,0
11 TELEKOM OSTROWSKI Piotr I 18 2 760   11,0
12 BEŁŻYCE BŁASZCZAK Hubert I 27 2 520   12,0
13 POLITECHNIKA BŁAZIAK Tomasz I 20 1 995   13,0
14 HUTA SZKŁA CIENIUCH Tomasz I 23 1 630   14,0
15 LUBARTÓW MIASTO PAROL Andrzej I 22 1 510   15,0
    Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki