Protokół klasyfikacji indywidualnej I tury seniorów
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW zorganiz. przez ZO LUBLIN
rozegranych w dniu 09-10.07.2011r.na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawod-
nika
Sektor Nr
stan.
R A Z E M Zajęte
miejsce
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
1 ŁUKÓW MIASTO ZIENKIEWICZ Tomasz I B 1 7 9 805 1,0 1
2 SELEKT DŁUGOSZ Piotr I B 2 28 7 505 1,0 2
3 SENSAS HACZYK  PAŁKA Tomasz I A 1 9 6 905 1,0 3
4 BYSTRZYCA BERENGUT Paweł I A 2 25 6 095 1,0 4
5 EXPERT SMALEC Janusz I B 1 6 7 140 2,0 5
6 SENSAS HACZYK  NIEĆKO Tomasz I A 1 4 6 150 2,0 6
7 PONIATOWA PIŁAT Dariusz I B 2 17 6 105 2,0 7
8 PUŁAWY AZOTY ŁACEK Bogusław I A 2 28 4 825 2,0 8
9 BARRAKUDA MIROSŁAW Grzegorz I B 1 15 6 030 3,0 9
10 CZECHÓW BRZANA wojciech I B 2 30 5 515 3,0 10
11 ŁUKÓW JAWOR TCHORZEWSKI JANUSZ I A 1 2 5 000 3,0 11
12 KRAŚNIK FŁT STEFANEK Piotr I A 2 19 4 770 3,0 12
13 SENSAS HACZYK  CĘKALSKI Marcin I B 2 16 5 225 4,0 13
14 BYCHAWA DUDKIEWICZ Kazimierz I A 2 24 4 690 4,0 14
15 MAVER SPŁAWIK KOT Bogumił I B 1 12 4 675 4,0 15
16 BARRAKUDA BOROWSKI Roman I A 1 10 4 550 4,0 16
17 COLMIC CATFISH SZCZERBIŃSKI Paweł I B 2 29 5 050 5,0 17
18 BORKI KOŻUCH Andrzej I A 1 12 4 530 5,0 18
19 ELEKTROSTAL  KASPRZAK Marcin I A 2 21 4 450 5,0 19
20 PUŁAWY MIASTO RATAJCZYK Zbigniew I B 1 5 4 375 5,0 20
21 DAEWOO SOBCZAK Paweł I B 2 26 4 685 6,0 21
22 CHODEL URBAŃSKI Piotr I A 1 3 4 350 6,0 22
23 RYKI  WĄSIK Bogdan I A 2 23 4 320 6,0 23
24 OPOLE KĘDZIORA Michał I B 1 14 3 780 6,0 24
25 PUŁAWY AZOTY STAROŃ Sławomir I A 1 15 4 050 7,0 25
26 ŁĘCZNA SAWICKI Lesław I A 2 18 3 775 7,0 26
27 BARRAKUDA BOROWSKI Bogusław I B 2 24 3 575 7,0 27
28 MAVER SPŁAWIK BUCZEK Tomasz I B 1 10 3 410 7,0 28
29 LIN - CZUBY KUNA Jacek I A 1 6 3 805 8,0 29
30 COLMIC CATFISH PALUCH Andrzej I A 2 20 3 695 8,0 30
31 KRAŚNIK ZARZECZE KASZA Adam I B 2 19 3 290 8,0 31
32 KOCK WITEK Sławomir I B 1 4 3 270 8,0 32
33 START DĘBLIN NAKONIECZKA Arkadiusz I A 1 11 3 500 9,0 33
34 BOGDANKA PACHOCKI Rafał I A 2 29 3 355 9,0 34
35 OSW ROGÓŻNO WACH Piotr I B 1 11 3 135 9,0 35
36 MILEJÓW PUŁAWSKI Henryk I B 2 25 2 960 9,0 36
37 ŚWIDNIK WSK BANUCHA Grzegorz I A 2 27 3 230 10,0 37
38 ŚWIDNIK WSK WINIARSKI Marek I A 1 14 3 060 10,0 38
39 ELEKTROSTAL  BAŁAMUT Witold I B 1 1 3 000 10,0 39
40 RYKI CZYSTA WODA BEREZIŃSKI Łukasz I B 2 21 2 930 10,0 40
41 LSM FART KOWALSKI Artur I A 2 16 2 955 11,0 41
42 NAŁĘCZÓW STĘPIEN Ireneusz I B 1 2 2 955 11,0 41
43 TELEKOM OSTROWSKI Piotr I B 2 18 2 760 11,0 43
44 MPK LUBLIN KRĘBLASZ Rafał I A 1 8 2 740 11,0 44
45 LUBLIN MIASTO SZCZEŚNIAK Krzysztof I A 1 7 2 610 12,0 45
46 BEŁŻYCE BŁASZCZAK Hubert I B 2 27 2 520 12,0 46
47 LUBARTÓW STAW URBAŚ Norbert I B 1 9 2 220 12,0 47
48 HACZYK MAGNUSZEWSKI Piotr I A 2 17 2 700 12,5 48
49 FIRLEJ SZYMANEK Henryk I A 2 22 2 700 12,5 48
50 UŚCIMÓW KALISZUK Andrzej I A 1 5 2 490 13,0 50
51 POLITECHNIKA BŁAZIAK Tomasz I B 2 20 1 995 13,0 51
52 ENERGETYK ADAMOWICZ Andrzej I B 1 8 1 820 13,0 52
53 WILKÓW ROŻEK Sławomir I A 2 30 2 360 14,0 53
54 MPWiK ZDRÓJ ABRAMCZYK Jan I B 1 13 1 810 14,0 54
55 GARBÓW SAŁĘGA Marian I A 1 1 1 715 14,0 55
56 HUTA SZKŁA CIENIUCH Tomasz I B 2 23 1 630 14,0 56
57 KLUB BARRAKUDA RAPA Michał I A 1 13 1 655 15,0 57
58 LUBARTÓW MIASTO PAROL Andrzej I B 2 22 1 510 15,0 58
59 MARKUSZÓW STANIEC Bogdan I B 1 3 1 135 15,0 59
60 TRAWNIKI SYROKA Edward I A 2 26 860 15,0 60
miejscowość, data Sędzia Sekretarz       Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki