Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "A1"seniorów - II tura Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW zorganiz. przez ZO LUBLIN 1" seniorów - II tura
rozegranych w dniu 09-10.07.2011r.na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 BORKI KOŻUCH Andrzej I 7 4 205   1,0
2 SENSAS HACZYK  NIEĆKO Tomasz I 6 4 135   2,0
3 SENSAS HACZYK  PAŁKA Tomasz I 4 4 060   3,0
4 CHODEL URBAŃSKI Piotr I 11 4 040   4,0
5 DAEWOO SOBCZAK Paweł I 1 4 000   5,0
6 COLMIC CATFISH SZCZERBIŃSKI Paweł I 5 3 895   6,0
7 KRAŚNIK ZARZECZE KASZA Adam I 12 3 835   7,0
8 LIN - CZUBY KUNA Jacek I 14 3 235   8,0
9 GARBÓW SAŁĘGA Marian I 9 2 745   9,0
10 BYSTRZYCA BERENGUT Paweł I 8 2 660   10,0
11 FIRLEJ SZYMANEK Henryk I 2 2 280   11,0
12 ŁĘCZNA SAWICKI Lesław I 10 2 135   12,0
13 PUŁAWY MIASTO RATAJCZYK Zbigniew I 3 2 080   13,0
14 BARRAKUDA MIROSŁAW Grzegorz I 15 1 970   14,0
15 POLITECHNIKA BŁAZIAK Tomasz I 13 1 870   15,0
miejscowość, data Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki
Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "A2" seniorów - II tura Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW zorganiz. przez ZO LUBLIN 2" seniorów - II tura
rozegranych w dniu 09-10.07.2011r.na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 MAVER SPŁAWIK KOT Bogumił I 20 4 610   1,0
2 OSW ROGÓŻNO WACH Piotr I 29 3 520   2,0
3 MAVER SPŁAWIK BUCZEK Tomasz I 21 3 285   3,0
4 MPK LUBLIN KRĘBLASZ Rafał I 30 3 185   4,0
5 PUŁAWY AZOTY STAROŃ Sławomir I 19 2 930   5,0
6 OPOLE KĘDZIORA Michał I 25 2 735   6,0
7 BYCHAWA DUDKIEWICZ Kazimierz I 16 2 685   7,0
8 BARRAKUDA BOROWSKI Roman I 27 2 460   8,0
9 LSM FART KOWALSKI Artur I 28 2 455   9,0
10 START DĘBLIN NAKONIECZKA Arkadiusz I 26 2 295   10,0
11 COLMIC CATFISH PALUCH Andrzej I 17 2 070   11,0
12 PONIATOWA PIŁAT Dariusz I 22 1 890   12,0
13 SENSAS HACZYK  CĘKALSKI Marcin I 18 1 800   13,0
14 LUBARTÓW STAW URBAŚ Norbert I 23 1 230   14,0
15 HUTA SZKŁA CIENIUCH Tomasz I 24 1 130   15,0
    Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki