Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "B1" seniorów - II tura Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW zorganiz. przez ZO LUBLIN 1" seniorów - II tura
rozegranych w dniu 09-10.07.2011r.na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 ŁUKÓW MIASTO ZIENKIEWICZ Tomasz I 9 5 865   1,0
2 RYKI  WĄSIK Bogdan I 4 4 850   2,0
3 EXPERT SMALEC Janusz I 1 4 665   3,0
4 KRAŚNIK FŁT STEFANEK Piotr I 15 3 615   4,0
5 HACZYK MAGNUSZEWSKI Piotr I 8 3 560   5,0
6 CZECHÓW BRZANA wojciech I 13 2 915   6,0
7 KOCK WITEK Sławomir I 6 2 700   7,0
8 ŁUKÓW JAWOR TCHORZEWSKI JANUSZ I 5 2 670   8,0
9 BEŁŻYCE BŁASZCZAK Hubert I 7 2 455   9,0
10 LUBLIN MIASTO SZCZEŚNIAK Krzysztof I 11 2 325   10,0
11 MILEJÓW PUŁAWSKI Henryk I 2 1 950   11,0
12 UŚCIMÓW KALISZUK Andrzej I 12 1 875   12,0
13 WILKÓW ROŻEK Sławomir I 3 1 555   13,0
14 TRAWNIKI SYROKA Edward I 10 795   14,0
15 NAŁĘCZÓW STĘPIEN Ireneusz I 14 650   15,0
miejscowość, data Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki
Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "B2" seniorów - II tura Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW zorganiz. przez ZO LUBLIN 2" seniorów - II tura
rozegranych w dniu 09-10.07.2011r.na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 ELEKTROSTAL  KASPRZAK Marcin I 16 8 120   1,0
2 SELEKT DŁUGOSZ Piotr I 26 5 690   2,0
3 ŚWIDNIK WSK BANUCHA Grzegorz I 27 4 280   3,0
4 ŚWIDNIK WSK WINIARSKI Marek I 19 3 220   4,0
5 PUŁAWY AZOTY ŁACEK Bogusław I 18 3 195   5,0
6 TELEKOM OSTROWSKI Piotr I 20 2 920   6,5
7 RYKI CZYSTA WODA BEREZIŃSKI Łukasz I 28 2 920   6,5
8 MPWiK ZDRÓJ ABRAMCZYK Jan I 30 2 655   8,0
9 ELEKTROSTAL  BAŁAMUT Witold I 17 2 555   9,0
10 BOGDANKA PACHOCKI Rafał I 21 2 235   10,0
11 BARRAKUDA BOROWSKI Bogusław I 23 2 190   11,0
12 KLUB BARRAKUDA RAPA Michał I 24 2 070   12,0
13 MARKUSZÓW STANIEC Bogdan I 29 1 700   13,0
14 LUBARTÓW MIASTO PAROL Andrzej I 22 1 525   14,0
15 ENERGETYK ADAMOWICZ Andrzej I 25 950   15,0
    Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki