Protokół klasyfikacji indywidualnej seniorów II tury
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU SENIORÓW zorganiz. przez ZO LUBLIN
rozegranych w dniu 09-10.07.2011r.na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawod-
nika
Sektor Nr
stan.
R A Z E M Zajęte
miejsce
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
1 ELEKTROSTAL  KASPRZAK Marcin I B 2 16 8 120 1,0 1
2 ŁUKÓW MIASTO ZIENKIEWICZ Tomasz I B 1 9 5 865 1,0 2
3 MAVER SPŁAWIK KOT Bogumił I A 2 20 4 610 1,0 3
4 BORKI KOŻUCH Andrzej I A 1 7 4 205 1,0 4
5 SELEKT DŁUGOSZ Piotr I B 2 26 5 690 2,0 5
6 RYKI  WĄSIK Bogdan I B 1 4 4 850 2,0 6
7 SENSAS HACZYK  NIEĆKO Tomasz I A 1 6 4 135 2,0 7
8 OSW ROGÓŻNO WACH Piotr I A 2 29 3 520 2,0 8
9 EXPERT SMALEC Janusz I B 1 1 4 665 3,0 9
10 ŚWIDNIK WSK BANUCHA Grzegorz I B 2 27 4 280 3,0 10
11 SENSAS HACZYK  PAŁKA Tomasz I A 1 4 4 060 3,0 11
12 MAVER SPŁAWIK BUCZEK Tomasz I A 2 21 3 285 3,0 12
13 CHODEL URBAŃSKI Piotr I A 1 11 4 040 4,0 13
14 KRAŚNIK FŁT STEFANEK Piotr I B 1 15 3 615 4,0 14
15 ŚWIDNIK WSK WINIARSKI Marek I B 2 19 3 220 4,0 15
16 MPK LUBLIN KRĘBLASZ Rafał I A 2 30 3 185 4,0 16
17 DAEWOO SOBCZAK Paweł I A 1 1 4 000 5,0 17
18 HACZYK MAGNUSZEWSKI Piotr I B 1 8 3 560 5,0 18
19 PUŁAWY AZOTY ŁACEK Bogusław I B 2 18 3 195 5,0 19
20 PUŁAWY AZOTY STAROŃ Sławomir I A 2 19 2 930 5,0 20
21 COLMIC CATFISH SZCZERBIŃSKI Paweł I A 1 5 3 895 6,0 21
22 CZECHÓW BRZANA wojciech I B 1 13 2 915 6,0 22
23 OPOLE KĘDZIORA Michał I A 2 25 2 735 6,0 23
24 TELEKOM OSTROWSKI Piotr I B 2 20 2 920 6,5 24
25 RYKI CZYSTA WODA BEREZIŃSKI Łukasz I B 2 28 2 920 6,5 24
26 KRAŚNIK ZARZECZE KASZA Adam I A 1 12 3 835 7,0 26
27 KOCK WITEK Sławomir I B 1 6 2 700 7,0 27
28 BYCHAWA DUDKIEWICZ Kazimierz I A 2 16 2 685 7,0 28
29 LIN - CZUBY KUNA Jacek I A 1 14 3 235 8,0 29
30 ŁUKÓW JAWOR TCHORZEWSKI JANUSZ I B 1 5 2 670 8,0 30
31 MPWiK ZDRÓJ ABRAMCZYK Jan I B 2 30 2 655 8,0 31
32 BARRAKUDA BOROWSKI Roman I A 2 27 2 460 8,0 32
33 GARBÓW SAŁĘGA Marian I A 1 9 2 745 9,0 33
34 ELEKTROSTAL  BAŁAMUT Witold I B 2 17 2 555 9,0 34
35 LSM FART KOWALSKI Artur I A 2 28 2 455 9,0 35
36 BEŁŻYCE BŁASZCZAK Hubert I B 1 7 2 455 9,0 35
37 BYSTRZYCA BERENGUT Paweł I A 1 8 2 660 10,0 37
38 LUBLIN MIASTO SZCZEŚNIAK Krzysztof I B 1 11 2 325 10,0 38
39 START DĘBLIN NAKONIECZKA Arkadiusz I A 2 26 2 295 10,0 39
40 BOGDANKA PACHOCKI Rafał I B 2 21 2 235 10,0 40
41 FIRLEJ SZYMANEK Henryk I A 1 2 2 280 11,0 41
42 BARRAKUDA BOROWSKI Bogusław I B 2 23 2 190 11,0 42
43 COLMIC CATFISH PALUCH Andrzej I A 2 17 2 070 11,0 43
44 MILEJÓW PUŁAWSKI Henryk I B 1 2 1 950 11,0 44
45 ŁĘCZNA SAWICKI Lesław I A 1 10 2 135 12,0 45
46 KLUB BARRAKUDA RAPA Michał I B 2 24 2 070 12,0 46
47 PONIATOWA PIŁAT Dariusz I A 2 22 1 890 12,0 47
48 UŚCIMÓW KALISZUK Andrzej I B 1 12 1 875 12,0 48
49 PUŁAWY MIASTO RATAJCZYK Zbigniew I A 1 3 2 080 13,0 49
50 SENSAS HACZYK  CĘKALSKI Marcin I A 2 18 1 800 13,0 50
51 MARKUSZÓW STANIEC Bogdan I B 2 29 1 700 13,0 51
52 WILKÓW ROŻEK Sławomir I B 1 3 1 555 13,0 52
53 BARRAKUDA MIROSŁAW Grzegorz I A 1 15 1 970 14,0 53
54 LUBARTÓW MIASTO PAROL Andrzej I B 2 22 1 525 14,0 54
55 LUBARTÓW STAW URBAŚ Norbert I A 2 23 1 230 14,0 55
56 TRAWNIKI SYROKA Edward I B 1 10 795 14,0 56
57 POLITECHNIKA BŁAZIAK Tomasz I A 1 13 1 870 15,0 57
58 HUTA SZKŁA CIENIUCH Tomasz I A 2 24 1 130 15,0 58
59 ENERGETYK ADAMOWICZ Andrzej I B 2 25 950 15,0 59
60 NAŁĘCZÓW STĘPIEN Ireneusz I B 1 14 650 15,0 60
miejscowość, data Sędzia Sekretarz       Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki