Protokół klasyfikacji indywidualnej seniorów
... SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU seniorów zorganizowane przez ZO Lublin
rozegranych w dniach 09-10.07.2011r. na Zalewie Zemborzyckim w miejscowości Lublin
L.p. Okręg, Klub PZW Nazwisko i Imię Status
zawod-
nika
I tura II tura RAZEM Zajęte
miejsce
Sektor Nr
stan.
Punktów
[gram]
Punkty
sektor.
Sektor Nr
stan.
Punktów
[gram]
Punkty
sektor.
Punktów
[gram]
Punkty
sektor.
1 ŁUKÓW MIASTO ZIENKIEWICZ Tomasz I B 1 7 9 805 1,0 B 1 9 5 865 1,0 15 670 2,0 1
2 SELEKT DŁUGOSZ Piotr I B 2 28 7 505 1,0 B 2 26 5 690 2,0 13 195 3,0 2
3 SENSAS HACZYK  PAŁKA Tomasz I A 1 9 6 905 1,0 A 1 4 4 060 3,0 10 965 4,0 3
4 SENSAS HACZYK  NIEĆKO Tomasz I A 1 4 6 150 2,0 A 1 6 4 135 2,0 10 285 4,0 4
5 EXPERT SMALEC Janusz I B 1 6 7 140 2,0 B 1 1 4 665 3,0 11 805 5,0 5
6 MAVER SPŁAWIK KOT Bogumił I B 1 12 4 675 4,0 A 2 20 4 610 1,0 9 285 5,0 6
7 ELEKTROSTAL  KASPRZAK Marcin I A 2 21 4 450 5,0 B 2 16 8 120 1,0 12 570 6,0 7
8 BORKI KOŻUCH Andrzej I A 1 12 4 530 5,0 A 1 7 4 205 1,0 8 735 6,0 8
9 KRAŚNIK FŁT STEFANEK Piotr I A 2 19 4 770 3,0 B 1 15 3 615 4,0 8 385 7,0 9
10 PUŁAWY AZOTY ŁACEK Bogusław I A 2 28 4 825 2,0 B 2 18 3 195 5,0 8 020 7,0 10
11 RYKI  WĄSIK Bogdan I A 2 23 4 320 6,0 B 1 4 4 850 2,0 9 170 8,0 11
12 CZECHÓW BRZANA wojciech I B 2 30 5 515 3,0 B 1 13 2 915 6,0 8 430 9,0 12
13 CHODEL URBAŃSKI Piotr I A 1 3 4 350 6,0 A 1 11 4 040 4,0 8 390 10,0 13
14 MAVER SPŁAWIK BUCZEK Tomasz I B 1 10 3 410 7,0 A 2 21 3 285 3,0 6 695 10,0 14
15 COLMIC CATFISH SZCZERBIŃSKI Paweł I B 2 29 5 050 5,0 A 1 5 3 895 6,0 8 945 11,0 15
16 BYSTRZYCA BERENGUT Paweł I A 2 25 6 095 1,0 A 1 8 2 660 10,0 8 755 11,0 16
17 DAEWOO SOBCZAK Paweł I B 2 26 4 685 6,0 A 1 1 4 000 5,0 8 685 11,0 17
18 ŁUKÓW JAWOR TCHORZEWSKI JANUSZ I A 1 2 5 000 3,0 B 1 5 2 670 8,0 7 670 11,0 18
19 BYCHAWA DUDKIEWICZ Kazimierz I A 2 24 4 690 4,0 A 2 16 2 685 7,0 7 375 11,0 19
20 OSW ROGÓŻNO WACH Piotr I B 1 11 3 135 9,0 A 2 29 3 520 2,0 6 655 11,0 20
21 BARRAKUDA BOROWSKI Roman I A 1 10 4 550 4,0 A 2 27 2 460 8,0 7 010 12,0 21
22 PUŁAWY AZOTY STAROŃ Sławomir I A 1 15 4 050 7,0 A 2 19 2 930 5,0 6 980 12,0 22
23 OPOLE KĘDZIORA Michał I B 1 14 3 780 6,0 A 2 25 2 735 6,0 6 515 12,0 23
24 ŚWIDNIK WSK BANUCHA Grzegorz I A 2 27 3 230 10,0 B 2 27 4 280 3,0 7 510 13,0 24
25 PONIATOWA PIŁAT Dariusz I B 2 17 6 105 2,0 A 2 22 1 890 12,0 7 995 14,0 25
26 ŚWIDNIK WSK WINIARSKI Marek I A 1 14 3 060 10,0 B 2 19 3 220 4,0 6 280 14,0 26
27 KRAŚNIK ZARZECZE KASZA Adam I B 2 19 3 290 8,0 A 1 12 3 835 7,0 7 125 15,0 27
28 KOCK WITEK Sławomir I B 1 4 3 270 8,0 B 1 6 2 700 7,0 5 970 15,0 28
29 MPK LUBLIN KRĘBLASZ Rafał I A 1 8 2 740 11,0 A 2 30 3 185 4,0 5 925 15,0 29
30 LIN - CZUBY KUNA Jacek I A 1 6 3 805 8,0 A 1 14 3 235 8,0 7 040 16,0 30
31 RYKI CZYSTA WODA BEREZIŃSKI Łukasz I B 2 21 2 930 10,0 B 2 28 2 920 6,5 5 850 16,5 31
32 BARRAKUDA MIROSŁAW Grzegorz I B 1 15 6 030 3,0 A 1 15 1 970 14,0 8 000 17,0 32
33 SENSAS HACZYK  CĘKALSKI Marcin I B 2 16 5 225 4,0 A 2 18 1 800 13,0 7 025 17,0 33
34 HACZYK MAGNUSZEWSKI Piotr I A 2 17 2 700 12,5 B 1 8 3 560 5,0 6 260 17,5 34
35 TELEKOM OSTROWSKI Piotr I B 2 18 2 760 11,0 B 2 20 2 920 6,5 5 680 17,5 35
36 PUŁAWY MIASTO RATAJCZYK Zbigniew I B 1 5 4 375 5,0 A 1 3 2 080 13,0 6 455 18,0 36
37 BARRAKUDA BOROWSKI Bogusław I B 2 24 3 575 7,0 B 2 23 2 190 11,0 5 765 18,0 37
38 ŁĘCZNA SAWICKI Lesław I A 2 18 3 775 7,0 A 1 10 2 135 12,0 5 910 19,0 38
39 START DĘBLIN NAKONIECZKA Arkadiusz I A 1 11 3 500 9,0 A 2 26 2 295 10,0 5 795 19,0 39
40 COLMIC CATFISH PALUCH Andrzej I A 2 20 3 695 8,0 A 2 17 2 070 11,0 5 765 19,0 40
41 BOGDANKA PACHOCKI Rafał I A 2 29 3 355 9,0 B 2 21 2 235 10,0 5 590 19,0 41
42 ELEKTROSTAL  BAŁAMUT Witold I B 1 1 3 000 10,0 B 2 17 2 555 9,0 5 555 19,0 42
43 LSM FART KOWALSKI Artur I A 2 16 2 955 11,0 A 2 28 2 455 9,0 5 410 20,0 43
44 MILEJÓW PUŁAWSKI Henryk I B 2 25 2 960 9,0 B 1 2 1 950 11,0 4 910 20,0 44
45 BEŁŻYCE BŁASZCZAK Hubert I B 2 27 2 520 12,0 B 1 7 2 455 9,0 4 975 21,0 45
46 LUBLIN MIASTO SZCZEŚNIAK Krzysztof I A 1 7 2 610 12,0 B 1 11 2 325 10,0 4 935 22,0 46
47 MPWiK ZDRÓJ ABRAMCZYK Jan I B 1 13 1 810 14,0 B 2 30 2 655 8,0 4 465 22,0 47
48 GARBÓW SAŁĘGA Marian I A 1 1 1 715 14,0 A 1 9 2 745 9,0 4 460 23,0 48
49 FIRLEJ SZYMANEK Henryk I A 2 22 2 700 12,5 A 1 2 2 280 11,0 4 980 23,5 49
50 UŚCIMÓW KALISZUK Andrzej I A 1 5 2 490 13,0 B 1 12 1 875 12,0 4 365 25,0 50
51 NAŁĘCZÓW STĘPIEN Ireneusz I B 1 2 2 955 11,0 B 1 14 650 15,0 3 605 26,0 51
52 LUBARTÓW STAW URBAŚ Norbert I B 1 9 2 220 12,0 A 2 23 1 230 14,0 3 450 26,0 52
53 WILKÓW ROŻEK Sławomir I A 2 30 2 360 14,0 B 1 3 1 555 13,0 3 915 27,0 53
54 KLUB BARRAKUDA RAPA Michał I A 1 13 1 655 15,0 B 2 24 2 070 12,0 3 725 27,0 54
55 POLITECHNIKA BŁAZIAK Tomasz I B 2 20 1 995 13,0 A 1 13 1 870 15,0 3 865 28,0 55
56 MARKUSZÓW STANIEC Bogdan I B 1 3 1 135 15,0 B 2 29 1 700 13,0 2 835 28,0 56
57 ENERGETYK ADAMOWICZ Andrzej I B 1 8 1 820 13,0 B 2 25 950 15,0 2 770 28,0 57
58 LUBARTÓW MIASTO PAROL Andrzej I B 2 22 1 510 15,0 B 2 22 1 525 14,0 3 035 29,0 58
59 HUTA SZKŁA CIENIUCH Tomasz I B 2 23 1 630 14,0 A 2 24 1 130 15,0 2 760 29,0 59
60 TRAWNIKI SYROKA Edward I A 2 26 860 15,0 B 1 10 795 14,0 1 655 29,0 60
Dratów, 3 lipca 2011 r.     Sędzia Sekretarz               Sędzia Główny    
Marian Kaciuczyk Krzysztof Krystecki