Protokół klasyfikacji indywidualnej I tury
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI Juniorów U22 zorganizowanych przez PZW OPOLE
rozegranej w dniu 23 lipca 2011 r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawod-
nika
Sektor Nr
stan.
R A Z E M Zajęte
miejsce
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
1 Okręg Opole WYSOCKI Wojciech I E 2 14 275 1,0 1
2 Okręg Zielona Góra CIESIELSKI Szymon I D 1 4 230 1,0 2
3 Okręg Leszno SKRZYPEK Hubert I E 1 2 200 1,0 3
4 Okręg Kalisz WOJTAS Dominik I E 2 16 245 2,0 4
5 Okręg Siedlce WYSOCKI Paweł I E 1 8 195 2,0 5
6 Okręg Mazowiecki FURMAŃCZYK Damian I D 1 5 135 2,0 6
7 Okręg Bydgoszcz FILOCHA Paweł I D 2 19 55 2,0 7
8 Okręg Olsztyn ŻYDACZEK Przemysław I D 1 7 70 3,0 8
9 Okręg Przemyśl MOTYKA Damian I E 2 11 70 3,0 8
10 Okręg Skierniewice BIEDRZYCKI Jakub I D 2 12 50 3,0 10
11 Okręg Piotrków Tryb. DZIUBAŁTOWSKI Kamil I E 1 1 135 3,5 11
12 Okręg Mazowiecki KWOCZ Kamil I E 1 4 135 3,5 11
13 Okręg Zielona Góra MARIAŃSKI Karol I D 1 10 60 4,0 13
14 Okręg Lublin ŁUBKOWSKI Przemysław I E 2 15 40 4,0 14
15 Okręg Wałbrzych SMURA Andrzej I D 2 11 30 4,0 15
16 Okręg Katowice WĄTROBA Adam I E 1 9 65 5,0 16
17 Okręg Gorzów Wlkp. DENKIEWICZ Krzysztof I D 1 8 30 5,0 17
18 Okręg Częstochowa KOBĘDZA Tomasz I D 2 15 25 5,0 18
19 Okręg Katowice BIAŁDYGA Maciej I E 2 12 20 5,0 19
20 Okręg Krosno LORENC Kamil I E 1 3 20 6,0 20
21 Okręg Katowice WILK Łukasz I D 2 16 15 6,0 21
22 Okręg Poznań ŚLOSARZ Andrzej I E 2 13 15 6,0 21
23 Okręg Skierniewice MIROWSKI Mirosław I D 1 1 20 6,5 23
24 Okręg Opole BAJZERT Bartosz I D 1 9 20 6,5 23
25 Okręg Skierniewice GROTKOWSKI Marcin I D 2 17 5 7,5 25
26 Okręg Tarnobrzeg SKORŻYŃSKI Stanisław I D 2 18 5 7,5 25
27 Okręg Bydgoszcz KĘSIK Patryk I D 1 2 5 8,0 27
28 Okręg Zamość MOMORA Hubert I E 1 5 5 8,0 27
29 Okręg Tarnów DZIEDZIC Michał I E 1 6 5 8,0 27
30 Okręg Kraków MIERNIK Maciej I E 1 7 5 8,0 27
31 Okręg Mazowiecki TUREK Krzysztof I D 2 13 1 9,0 31
32 Okręg Kalisz STASZAK Wojciech I E 1 10 1 10,0 32
33 Okręg Bielsko-Biała NAWROCKI Tomasz I E 2 17   9,0 NK
34 Okręg Białystok PISAREWICZ Szymon I E 2 18   9,0 NK
35 Okręg Mazowiecki CHŁOPECKI Maciej I E 2 19   9,0 NK
36 Okręg Sieradz SMOLIŃSKI Krystian I D 1 3   9,5 NK
37 Okręg Toruń MALIK Piotr I D 1 6   9,5 NK
38 Okręg Kielce KOCZAJ Michał I D 2 14   10,0 NK
Opole, 23 lipca 2011 r. Sędzia Sekretarz       Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński