Protokół klasyfikacji indywidualnej II tury
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW U22 zorganizowanych przez PZW OPOLE
rozegranej w dniu 24 lipca 2011 r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawod-
nika
Sektor Nr
stan.
R A Z E M Zajęte
miejsce
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
1 Okręg Opole WYSOCKI Wojciech I D 1 8 925 1,0 1
2 Okręg Opole BAJZERT Bartosz I E 2 19 865 1,0 2
3 Okręg Olsztyn ŻYDACZEK Przemysław I D 2 16 505 1,0 3
4 Okręg Tarnobrzeg SKORŻYŃSKI Stanisław I E 1 1 485 1,0 4
5 Okręg Kalisz WOJTAS Dominik I D 1 4 705 2,0 5
6 Okręg Skierniewice MIROWSKI Mirosław I E 2 18 700 2,0 6
7 Okręg Zielona Góra MARIAŃSKI Karol I E 1 2 380 2,0 7
8 Okręg Skierniewice GROTKOWSKI Marcin I E 2 14 530 3,0 8
9 Okręg Tarnów DZIEDZIC Michał I D 1 7 515 3,0 9
10 Okręg Katowice WILK Łukasz I D 2 14 430 3,0 10
11 Okręg Bydgoszcz FILOCHA Paweł I E 1 10 305 3,0 11
12 Okręg Białystok PISAREWICZ Szymon I E 2 11 520 4,0 12
13 Okręg Katowice BIAŁDYGA Maciej I D 1 10 460 4,0 13
14 Okręg Mazowiecki CHŁOPECKI Maciej I D 2 15 355 4,0 14
15 Okręg Katowice WĄTROBA Adam I E 1 8 260 4,0 15
16 Okręg Mazowiecki KWOCZ Kamil I E 2 15 445 5,0 16
17 Okręg Zamość MOMORA Hubert I D 1 6 420 5,0 17
18 Okręg Mazowiecki FURMAŃCZYK Damian I D 2 17 290 5,0 18
19 Okręg Kraków MIERNIK Maciej I E 1 7 255 5,0 19
20 Okręg Kielce KOCZAJ Michał I D 1 9 325 6,0 20
21 Okręg Przemyśl MOTYKA Damian I E 2 17 325 6,0 20
22 Okręg Piotrków Tryb. DZIUBAŁTOWSKI Kamil I D 2 19 260 6,0 22
23 Okręg Poznań ŚLOSARZ Andrzej I E 1 9 195 6,0 23
24 Okręg Wałbrzych SMURA Andrzej I D 2 18 245 7,0 24
25 Okręg Toruń MALIK Piotr I D 1 3 205 7,0 25
26 Okręg Gorzów Wlkp. DENKIEWICZ Krzysztof I E 1 4 180 7,0 26
27 Okręg Leszno SKRZYPEK Hubert I E 2 16 280 8,0 27
28 Okręg Zielona Góra CIESIELSKI Szymon I D 2 13 235 8,0 28
29 Okręg Sieradz SMOLIŃSKI Krystian I E 1 5 165 8,0 29
30 Okręg Lublin ŁUBKOWSKI Przemysław I D 1 5 130 8,0 30
31 Okręg Bydgoszcz KĘSIK Patryk I D 2 12 215 9,0 31
32 Okręg Siedlce WYSOCKI Paweł I E 2 13 190 9,0 32
33 Okręg Kalisz STASZAK Wojciech I E 1 6 135 9,0 33
34 Okręg Bielsko-Biała NAWROCKI Tomasz I D 1 1 95 9,0 34
35 Okręg Skierniewice BIEDRZYCKI Jakub I D 2 11 190 10,0 35
36 Okręg Mazowiecki TUREK Krzysztof I E 1 3 120 10,0 36
37 Okręg Częstochowa KOBĘDZA Tomasz I D 1 2 75 10,0 37
38 Okręg Krosno LORENC Kamil I E 2 12 65 10,0 38
Opole, 24 lipca 2011 r. Sędzia Sekretarz       Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński