Protokół klasyfikacji indywidualnej juniorów
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW U22 zorganizowanych przez PZW OPOLE
rozegranych w dniach 23 i 24 lipca 2011 r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Okręg, Klub PZW Nazwisko i Imię Status
zawod-
nika
I tura II tura RAZEM Zajęte
miejsce
Sektor Nr
stan.
Punktów
[gram]
Punkty
sektor.
Sektor Nr
stan.
Punktów
[gram]
Punkty
sektor.
Punktów
[gram]
Punkty
sektor.
1 Okręg Opole WYSOCKI Wojciech I E 2 14 275 1,0 D 1 8 925 1,0 1 200 2,0 1
2 Okręg Kalisz WOJTAS Dominik I E 2 16 245 2,0 D 1 4 705 2,0 950 4,0 2
3 Okręg Olsztyn ŻYDACZEK Przemysław I D 1 7 70 3,0 D 2 16 505 1,0 575 4,0 3
4 Okręg Bydgoszcz FILOCHA Paweł I D 2 19 55 2,0 E 1 10 305 3,0 360 5,0 4
5 Okręg Zielona Góra MARIAŃSKI Karol I D 1 10 60 4,0 E 1 2 380 2,0 440 6,0 5
6 Okręg Mazowiecki FURMAŃCZYK Damian I D 1 5 135 2,0 D 2 17 290 5,0 425 7,0 6
7 Okręg Opole BAJZERT Bartosz I D 1 9 20 6,5 E 2 19 865 1,0 885 7,5 7
8 Okręg Skierniewice MIROWSKI Mirosław I D 1 1 20 6,5 E 2 18 700 2,0 720 8,5 8
9 Okręg Mazowiecki KWOCZ Kamil I E 1 4 135 3,5 E 2 15 445 5,0 580 8,5 9
10 Okręg Tarnobrzeg SKORŻYŃSKI Stanisław I D 2 18 5 7,5 E 1 1 485 1,0 490 8,5 10
11 Okręg Katowice BIAŁDYGA Maciej I E 2 12 20 5,0 D 1 10 460 4,0 480 9,0 11
12 Okręg Leszno SKRZYPEK Hubert I E 1 2 200 1,0 E 2 16 280 8,0 480 9,0 12
13 Okręg Zielona Góra CIESIELSKI Szymon I D 1 4 230 1,0 D 2 13 235 8,0 465 9,0 13
14 Okręg Katowice WILK Łukasz I D 2 16 15 6,0 D 2 14 430 3,0 445 9,0 14
15 Okręg Przemyśl MOTYKA Damian I E 2 11 70 3,0 E 2 17 325 6,0 395 9,0 15
16 Okręg Katowice WĄTROBA Adam I E 1 9 65 5,0 E 1 8 260 4,0 325 9,0 16
17 Okręg Piotrków Tryb. DZIUBAŁTOWSKI Kamil I E 1 1 135 3,5 D 2 19 260 6,0 395 9,5 17
18 Okręg Skierniewice GROTKOWSKI Marcin I D 2 17 5 7,5 E 2 14 530 3,0 535 10,5 18
19 Okręg Tarnów DZIEDZIC Michał I E 1 6 5 8,0 D 1 7 515 3,0 520 11,0 19
20 Okręg Siedlce WYSOCKI Paweł I E 1 8 195 2,0 E 2 13 190 9,0 385 11,0 20
21 Okręg Wałbrzych SMURA Andrzej I D 2 11 30 4,0 D 2 18 245 7,0 275 11,0 21
22 Okręg Poznań ŚLOSARZ Andrzej I E 2 13 15 6,0 E 1 9 195 6,0 210 12,0 22
23 Okręg Gorzów Wlkp. DENKIEWICZ Krzysztof I D 1 8 30 5,0 E 1 4 180 7,0 210 12,0 23
24 Okręg Lublin ŁUBKOWSKI Przemysław I E 2 15 40 4,0 D 1 5 130 8,0 170 12,0 24
25 Okręg Białystok PISAREWICZ Szymon I E 2 18   9,0 E 2 11 520 4,0 520 13,0 25
26 Okręg Zamość MOMORA Hubert I E 1 5 5 8,0 D 1 6 420 5,0 425 13,0 26
27 Okręg Mazowiecki CHŁOPECKI Maciej I E 2 19   9,0 D 2 15 355 4,0 355 13,0 27
28 Okręg Kraków MIERNIK Maciej I E 1 7 5 8,0 E 1 7 255 5,0 260 13,0 28
29 Okręg Skierniewice BIEDRZYCKI Jakub I D 2 12 50 3,0 D 2 11 190 10,0 240 13,0 29
30 Okręg Częstochowa KOBĘDZA Tomasz I D 2 15 25 5,0 D 1 2 75 10,0 100 15,0 30
31 Okręg Kielce KOCZAJ Michał I D 2 14   10,0 D 1 9 325 6,0 325 16,0 31
32 Okręg Krosno LORENC Kamil I E 1 3 20 6,0 E 2 12 65 10,0 85 16,0 32
33 Okręg Toruń MALIK Piotr I D 1 6   9,5 D 1 3 205 7,0 205 16,5 33
34 Okręg Bydgoszcz KĘSIK Patryk I D 1 2 5 8,0 D 2 12 215 9,0 220 17,0 34
35 Okręg Sieradz SMOLIŃSKI Krystian I D 1 3   9,5 E 1 5 165 8,0 165 17,5 35
36 Okręg Bielsko-Biała NAWROCKI Tomasz I E 2 17   9,0 D 1 1 95 9,0 95 18,0 36
37 Okręg Kalisz STASZAK Wojciech I E 1 10 1 10,0 E 1 6 135 9,0 136 19,0 37
38 Okręg Mazowiecki TUREK Krzysztof I D 2 13 1 9,0 E 1 3 120 10,0 121 19,0 38
Opole, 24 lipca 2011 r.     Sędzia Sekretarz               Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński