Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "A1" seniorów - I tura
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE
rozegranej w dniu 23 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Okręg, Klub P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 Okręg Radom GUTKIEWICZ Ernest I 11 105   1,0
2 Okręg Katowice SZLACHTA Paweł I 6 95   2,0
3 Okręg Wałbrzych SZPORKO Tomasz I 4 90   3,0
4 Okręg Krosno KRYNICKI Adam I 5 85   4,0
5 Okręg Skierniewice LANGE Janusz I 10 75   5,0
6 Okręg Lublin ZIENKIEWICZ Tomasz I 14 70   6,0
7 Okręg Kraków LEJDA Mariusz I 7 60   7,0
8 Okręg Nowy Sącz PEŁKA Zdzisław I 9 55   8,5
9 Okręg Tarnów MURDZA Robert I 12 55   8,5
10 Okręg Radom WLAZŁO Paweł I 3 20   10,0
11 Okręg Nadnotecki KIJEK Roman I 1 15   12,0
12 Okręg Kraków POGONOWSKI Bartłomiej I 8 15   12,0
13 Okręg Katowice BRĄCLIK Ryszard I 13 15   12,0
14 Okręg Poznań HOREMSKI Tomasz I 2     14,0
Opole 23 lipca 2011r. Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński
Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "A2" seniorów - I tura
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE
rozegranej w dniu 23 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Okręg, Klub P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 Okręg Kalisz WALCZAK Wiktor I 17 285   1,0
2 Okręg Tarnobrzeg SIEKIERA Wiktor I 20 205   2,0
3 Okręg Bydgoszcz KASPROWICZ Paweł I 26 180   3,5
4 Okręg Biała Podlaska SOBCZUK Wiesław I 27 180   3,5
5 Okręg Katowice BRĄCLIK Łukasz I 24 90   5,0
6 Okręg Opole ŚWITAŁA Ireneusz I 28 85   6,0
7 Okręg Częstochowa PAWLAK Arkadiusz I 16 80   7,0
8 Okręg Gdańsk PIASECKI Wiesław I 19 70   8,5
9 Okręg Sieradz KULKA Artur I 22 70   8,5
10 Okręg Toruń CHYB Andrzej I 18 55   10,0
11 Okręg Olsztyn DZIKI Józef I 23 40   11,0
12 Okręg Opole MILEWSKI Zbigniew I 15 30   12,0
13 Okręg Wałbrzych REMBIASZ Marcin I 25 20   13,0
14 Okręg Płocko-Włocławski ŚWIERAD Tadeusz I 21     14,0
    Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński