Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "B1" seniorów - I tura
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE
rozegranej w dniu 23 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Okręg, Klub P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 Okręg Mazowiecki NIEWIADOMSKI Artur I 14 270   1,0
2 Okręg Tarnobrzeg ŚMIESZEK Paweł I 2 205   2,5
3 Okręg Przemyśl PIENIĄŻEK Waldemar I 9 205   2,5
4 Okręg Białystok ZIEMNIEWICZ Dariusz I 10 90   4,0
5 Okręg Gdańsk KUROWSKI Krzysztof I 5 55   5,0
6 Okręg Leszno MYLKA Maciej I 7 50   6,0
7 Okręg Bydgoszcz ZIELONKA Remigiusz I 11 30   7,5
8 Okręg Katowice RECHOWICZ Marek I 13 30   7,5
9 Okręg Zamość BĘDZIEJEWSKI Łukasz I 3 15   9,0
10 Okręg Ciechanów NOWAKOWSKI Andrzej I 1 10   10,5
11 Okręg Siedlce WALICKI Jarosław I 4 10   10,5
12 Okręg Sieradz MELER Mariusz I 6 5   12,0
13 Okręg Mazowiecki NIEMIEC Adam I 8 1   13,0
14 Okręg Kielce SZCZEGIELNIAK Grzegorz I 12     14,0
Opole 23 lipca 2011r. Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński
Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "B2" seniorów - I tura
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE
rozegranej w dniu 23 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Okręg, Klub P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 Okręg Mazowiecki NIEWIADOMSKI Artur W 14 270   1,0
2 Okręg Katowice ANTONIK Dariusz I 24 105   2,0
3 Okręg Częstochowa ŁEBKOWSKI Michał I 17 75   3,0
4 Okręg Mazowiecki NYSZTAL Tomasz I 15 70   4,0
5 Okręg Kielce KOMORNICZAK Dariusz I 23 65   5,0
6 Okręg Kraków BEDNARSKI Robert I 18 15   6,5
7 Okręg Tarnobrzeg PATER Mariusz I 20 15   6,5
8 Okręg Katowice DŁUGAJCZYK Grzegorz I 21 5   9,0
9 Okręg Bydgoszcz FILOCHA Adam I 22 5   9,0
10 Okręg Kraków MĄCZKA Sebastian I 27 5   9,0
11 Okręg Mazowiecki KOSTERA Marcin I 19 1   11,0
12 Okręg Legnica ZIMKOWSKI Bogusław I 16     13,0
13 Okręg Legnica MĘCIK Marek I 25     13,0
14 Okręg Poznań PRZYTUŁA Adam I 26     13,0
    Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński