Protokół klasyfikacji indywidualnej I tury seniorów
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE
rozegranej w dniu 23 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawod-
nika
Sektor Nr
stan.
R A Z E M Zajęte
miejsce
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
1 Okręg Kalisz WALCZAK Wiktor I A 2 17 285 1,0 1
2 Okręg Mazowiecki NIEWIADOMSKI Artur I B 1 14 270 1,0 2
3 Okręg Łódź STAŃCZYK Marcin I C 2 15 265 1,0 3
4 Okręg Piotrków Tryb. KĘPIŃSKI Zbigniew I C 1 9 110 1,0 4
5 Okręg Radom GUTKIEWICZ Ernest I A 1 11 105 1,0 5
6 Okręg Tarnobrzeg SIEKIERA Wiktor I A 2 20 205 2,0 6
7 Okręg Gorzów Wlkp. JACKOWSKI Damian I C 2 17 160 2,0 7
8 Okręg Katowice ANTONIK Dariusz I B 2 24 105 2,0 8
9 Okręg Katowice SZLACHTA Paweł I A 1 6 95 2,0 9
10 Okręg Tarnobrzeg ŚMIESZEK Paweł I B 1 2 205 2,5 10
11 Okręg Przemyśl PIENIĄŻEK Waldemar I B 1 9 205 2,5 10
12 Okręg Siedlce MAZURCZAK Grzegorz I C 1 4 75 2,5 12
13 Okręg Bielsko-Biała WILUSZ Jarosław I C 1 14 75 2,5 12
14 Okręg Krosno BRUD Bogusław I C 2 24 135 3,0 14
15 Okręg Wałbrzych SZPORKO Tomasz I A 1 4 90 3,0 15
16 Okręg Częstochowa ŁEBKOWSKI Michał I B 2 17 75 3,0 16
17 Okręg Bydgoszcz KASPROWICZ Paweł I A 2 26 180 3,5 17
18 Okręg Biała Podlaska SOBCZUK Wiesław I A 2 27 180 3,5 17
19 Okręg Białystok ZIEMNIEWICZ Dariusz I B 1 10 90 4,0 19
20 Okręg Krosno KRYNICKI Adam I A 1 5 85 4,0 20
21 Okręg Mazowiecki NYSZTAL Tomasz I B 2 15 70 4,0 21
22 Okręg Krosno SOŁEK Mateusz I C 1 8 65 4,0 22
23 Okręg Katowice BRĄCLIK Łukasz I A 2 24 90 5,0 23
24 Okręg Skierniewice LANGE Janusz I A 1 10 75 5,0 24
25 Okręg Tarnobrzeg GÓRECKI Kamil I C 2 21 70 5,0 25
26 Okręg Kielce KOMORNICZAK Dariusz I B 2 23 65 5,0 26
27 Okręg Mazowiecki STUDNIARZ Dariusz I C 1 13 60 5,0 27
28 Okręg Gdańsk KUROWSKI Krzysztof I B 1 5 55 5,0 28
29 Okręg Opole ŚWITAŁA Ireneusz I A 2 28 85 6,0 29
30 Okręg Lublin ZIENKIEWICZ Tomasz I A 1 14 70 6,0 30
31 Okręg Koszalin DZIKIEWICZ Kamil I C 2 26 65 6,0 31
32 Okręg Tarnobrzeg MIZERA Bartosz I C 1 7 55 6,0 32
33 Okręg Leszno MYLKA Maciej I B 1 7 50 6,0 33
34 Okręg Kraków BEDNARSKI Robert I B 2 18 15 6,5 34
35 Okręg Tarnobrzeg PATER Mariusz I B 2 20 15 6,5 34
36 Okręg Częstochowa PAWLAK Arkadiusz I A 2 16 80 7,0 36
37 Okręg Kraków LEJDA Mariusz I A 1 7 60 7,0 37
38 Okręg Łódź POPIOŁEK Michał I C 2 23 60 7,0 37
39 Okręg Częstochowa MNICH Zbigniew I C 1 6 50 7,0 39
40 Okręg Bydgoszcz ZIELONKA Remigiusz I B 1 11 30 7,5 40
41 Okręg Katowice RECHOWICZ Marek I B 1 13 30 7,5 40
42 Okręg Tarnobrzeg DUDA Zbigniew I C 2 22 55 8,0 42
43 Okręg Gdańsk PIASECKI Wiesław I A 2 19 70 8,5 43
44 Okręg Sieradz KULKA Artur I A 2 22 70 8,5 43
45 Okręg Nowy Sącz PEŁKA Zdzisław I A 1 9 55 8,5 45
46 Okręg Tarnów MURDZA Robert I A 1 12 55 8,5 45
47 Okręg Rzeszów CIEŚLAK Marek I C 1 3 25 8,5 47
48 Okręg Skierniewice BEDNAREK Andrzej I C 1 5 25 8,5 47
49 Okręg Tarnobrzeg WOJTAK Radosław I C 2 16 45 9,0 49
50 Okręg Zamość BĘDZIEJEWSKI Łukasz I B 1 3 15 9,0 50
51 Okręg Katowice DŁUGAJCZYK Grzegorz I B 2 21 5 9,0 51
52 Okręg Bydgoszcz FILOCHA Adam I B 2 22 5 9,0 51
53 Okręg Kraków MĄCZKA Sebastian I B 2 27 5 9,0 51
54 Okręg Toruń CHYB Andrzej I A 2 18 55 10,0 54
55 Okręg Jelenia Góra SUWADA Robert I C 2 18 40 10,0 55
56 Okręg Radom WLAZŁO Paweł I A 1 3 20 10,0 56
57 Okręg Koszalin MASEWICZ Marian I C 1 10 20 10,0 56
58 Okręg Ciechanów NOWAKOWSKI Andrzej I B 1 1 10 10,5 58
59 Okręg Siedlce WALICKI Jarosław I B 1 4 10 10,5 58
60 Okręg Olsztyn DZIKI Józef I A 2 23 40 11,0 60
61 Okręg Mazowiecki KOSTERA Marcin I B 2 19 1 11,0 61
62 Okręg Elbląg GRYGA Grzegorz I C 2 19 25 11,5 62
63 Okręg Opole SAMOL Krzysztof I C 2 20 25 11,5 62
64 Okręg Kalisz LENCZEWSKI Grzegorz I C 1 1 10 11,5 64
65 Okręg Wrocław MOŁDAWIAK Tomasz I C 1 11 10 11,5 64
66 Okręg Opole MILEWSKI Zbigniew I A 2 15 30 12,0 66
67 Okręg Nadnotecki KIJEK Roman I A 1 1 15 12,0 67
68 Okręg Kraków POGONOWSKI Bartłomiej I A 1 8 15 12,0 67
69 Okręg Katowice BRĄCLIK Ryszard I A 1 13 15 12,0 67
70 Okręg Sieradz MELER Mariusz I B 1 6 5 12,0 70
71 Okręg Wałbrzych REMBIASZ Marcin I A 2 25 20 13,0 71
72 Okręg Zielona Góra KOWALCZYK Janusz I C 2 27 20 13,0 71
73 Okręg Szczecin BENDER Mieczysław I C 1 2 5 13,0 73
74 Okręg Mazowiecki NIEMIEC Adam I B 1 8 1 13,0 74
75 Okręg Katowice D'HEILLY Philippe I C 2 25 2 14,0 75
76 Okręg Słupsk SIEMASZKO Aleksander I C 1 12 1 14,0 76
77 Okręg Legnica ZIMKOWSKI Bogusław I B 2 16   13,0 NK
78 Okręg Legnica MĘCIK Marek I B 2 25   13,0 NK
79 Okręg Poznań PRZYTUŁA Adam I B 2 26   13,0 NK
80 Okręg Poznań HOREMSKI Tomasz I A 1 2   14,0 NK
81 Okręg Płocko-Włocławski ŚWIERAD Tadeusz I A 2 21   14,0 NK
82 Okręg Kielce SZCZEGIELNIAK Grzegorz I B 1 12   14,0 NK
Opole 23 lipca 2011r. Sędzia Sekretarz       Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński