Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "A1" seniorów - II tura Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE 1" seniorów - II tura
rozegranej w dniu 24 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 Okręg Elbląg GRYGA Grzegorz I 2 540   1,0
2 Okręg Skierniewice BEDNAREK Andrzej I 3 520   2,0
3 Okręg Przemyśl PIENIĄŻEK Waldemar I 12 475   3,0
4 Okręg Tarnobrzeg ŚMIESZEK Paweł I 4 355   4,0
5 Okręg Szczecin BENDER Mieczysław I 1 275   5,0
6 Okręg Bydgoszcz KASPROWICZ Paweł I 11 245   6,0
7 Okręg Częstochowa PAWLAK Arkadiusz I 13 140   7,0
8 Okręg Katowice SZLACHTA Paweł I 8 125   8,5
9 Okręg Łódź STAŃCZYK Marcin I 10 125   8,5
10 Okręg Bielsko-Biała WILUSZ Jarosław I 6 120   10,5
11 Okręg Katowice ANTONIK Dariusz I 7 120   10,5
12 Okręg Ciechanów NOWAKOWSKI Andrzej I 9 55   12,0
13 Okręg Bydgoszcz FILOCHA Adam I 5 45   13,0
14 Okręg Poznań HOREMSKI Tomasz Dys       15,0
15 Okręg Poznań PRZYTUŁA Adam Dys       15,0
Opole, 24 lipca 2011 r. Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński
Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "A2" seniorów - II tura Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE 2" seniorów - II tura
rozegranej w dniu 24 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 Okręg Koszalin MASEWICZ Marian I 25 725   1,0
2 Okręg Kielce KOMORNICZAK Dariusz I 24 540   2,0
3 Okręg Tarnobrzeg DUDA Zbigniew I 23 460   3,0
4 Okręg Tarnobrzeg GÓRECKI Kamil I 20 445   4,0
5 Okręg Olsztyn DZIKI Józef I 14 415   5,0
6 Okręg Skierniewice LANGE Janusz I 16 350   6,0
7 Okręg Tarnobrzeg PATER Mariusz I 18 330   7,0
8 Okręg Wałbrzych SZPORKO Tomasz I 19 255   8,0
9 Okręg Tarnobrzeg SIEKIERA Wiktor I 15 245   9,0
10 Okręg Opole ŚWITAŁA Ireneusz I 26 185   10,0
11 Okręg Lublin ZIENKIEWICZ Tomasz I 22 155   11,0
12 Okręg Opole SAMOL Krzysztof I 21 140   12,0
13 Okręg Toruń CHYB Andrzej I 17 125   13,0
    Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński