Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "B1" seniorów - II tura Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE 1" seniorów - II tura
rozegranej w dniu 24 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 Okręg Częstochowa ŁEBKOWSKI Michał I 10 825   1,0
2 Okręg Kalisz WALCZAK Wiktor I 7 740   2,0
3 Okręg Katowice BRĄCLIK Łukasz I 1 690   3,0
4 Okręg Legnica MĘCIK Marek I 2 495   4,0
5 Okręg Biała Podlaska SOBCZUK Wiesław I 6 485   5,0
6 Okręg Gorzów Wlkp. JACKOWSKI Damian I 12 430   6,0
7 Okręg Słupsk SIEMASZKO Aleksander I 3 405   7,0
8 Okręg Krosno SOŁEK Mateusz I 4 355   8,0
9 Okręg Sieradz KULKA Artur I 5 350   9,0
10 Okręg Tarnobrzeg MIZERA Bartosz I 9 345   10,0
11 Okręg Koszalin DZIKIEWICZ Kamil I 11 275   11,0
12 Okręg Tarnów MURDZA Robert I 13 245   12,0
13 Okręg Wrocław MOŁDAWIAK Tomasz I 8 145   13,0
14 Okręg Katowice D'HEILLY Philippe Dys       15,0
Opole, 24 lipca 2011 r. Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński
Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "B2" seniorów - II tura Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE 2" seniorów - II tura
rozegranej w dniu 24 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 Okręg Kraków BEDNARSKI Robert I 18 695   1,0
2 Okręg Gdańsk KUROWSKI Krzysztof I 21 585   2,0
3 Okręg Nadnotecki KIJEK Roman I 26 290   3,0
4 Okręg Legnica ZIMKOWSKI Bogusław I 19 285   4,0
5 Okręg Krosno BRUD Bogusław I 22 260   5,0
6 Okręg Łódź POPIOŁEK Michał I 15 250   6,0
7 Okręg Opole MILEWSKI Zbigniew I 14 205   7,0
8 Okręg Kielce SZCZEGIELNIAK Grzegorz I 23 195   8,0
9 Okręg Zamość BĘDZIEJEWSKI Łukasz I 17 170   9,0
10 Okręg Kalisz LENCZEWSKI Grzegorz I 24 160   10,0
11 Okręg Tarnobrzeg WOJTAK Radosław I 20 155   11,0
12 Okręg Częstochowa MNICH Zbigniew I 16 70   12,0
13 Okręg Radom WLAZŁO Paweł I 25 45   13,0
    Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński