Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "C1" seniorów - II tura Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE 1" seniorów - II tura
rozegranej w dniu 24 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 Okręg Piotrków Tryb. KĘPIŃSKI Zbigniew I 10 585   1,0
2 Okręg Bydgoszcz ZIELONKA Remigiusz I 11 540   2,0
3 Okręg Leszno MYLKA Maciej I 14 455   3,0
4 Okręg Mazowiecki NIEMIEC Adam I 13 440   4,0
5 Okręg Kraków LEJDA Mariusz I 4 425   5,0
6 Okręg Zielona Góra KOWALCZYK Janusz I 7 345   6,0
7 Okręg Rzeszów CIEŚLAK Marek I 9 270   7,0
8 Okręg Katowice RECHOWICZ Marek I 2 200   9,0
9 Okręg Kraków POGONOWSKI Bartłomiej I 5 200   9,0
10 Okręg Radom GUTKIEWICZ Ernest I 12 200   9,0
11 Okręg Krosno KRYNICKI Adam I 3 190   11,0
12 Okręg Sieradz MELER Mariusz I 6 185   12,0
13 Okręg Katowice DŁUGAJCZYK Grzegorz I 8 180   13,0
14 Okręg Nowy Sącz PEŁKA Zdzisław I 1 60   14,0
Opole, 24 lipca 2011 r. Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński
Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "C2" seniorów - II tura Protokół klasyfikacji indywidualnej sektora "
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE 2" seniorów - II tura
rozegranej w dniu 24 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawodnika
Numer
stanowiska
Punktów
[gram]
Punkty
karne
Zajęte
miejsce
1 Okręg Mazowiecki NYSZTAL Tomasz I 23 865   1,0
2 Okręg Mazowiecki NIEWIADOMSKI Artur I 15 605   2,0
3 Okręg Siedlce MAZURCZAK Grzegorz I 22 540   3,0
4 Okręg Leszno MYLKA Maciej W 14 455   4,0
5 Okręg Białystok ZIEMNIEWICZ Dariusz I 27 425   5,0
6 Okręg Mazowiecki STUDNIARZ Dariusz I 26 405   6,0
7 Okręg Wałbrzych REMBIASZ Marcin I 18 350   7,0
8 Okręg Siedlce WALICKI Jarosław I 20 340   8,0
9 Okręg Katowice BRĄCLIK Ryszard I 25 335   9,0
10 Okręg Kraków MĄCZKA Sebastian I 19 310   10,0
11 Okręg Gdańsk PIASECKI Wiesław I 16 290   11,5
12 Okręg Jelenia Góra SUWADA Robert I 24 290   11,5
13 Okręg Mazowiecki KOSTERA Marcin I 21 245   13,0
14 Okręg Płocko-Włocławski ŚWIERAD Tadeusz I 17 95   14,0
    Sędzia Sekretarz     Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński