Protokół klasyfikacji indywidualnej seniorów II tury
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE
rozegranej w dniu 24 lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Klub, Koło P.Z.W. Nazwisko i Imię Status
zawod-
nika
Sektor Nr
stan.
R A Z E M Zajęte
miejsce
Punktów
[gram]
Miejsce
w sektorze
1 Okręg Mazowiecki NYSZTAL Tomasz I C 2 23 865 1,0 1
2 Okręg Częstochowa ŁEBKOWSKI Michał I B 1 10 825 1,0 2
3 Okręg Koszalin MASEWICZ Marian I A 2 25 725 1,0 3
4 Okręg Kraków BEDNARSKI Robert I B 2 18 695 1,0 4
5 Okręg Piotrków Tryb. KĘPIŃSKI Zbigniew I C 1 10 585 1,0 5
6 Okręg Elbląg GRYGA Grzegorz I A 1 2 540 1,0 6
7 Okręg Kalisz WALCZAK Wiktor I B 1 7 740 2,0 7
8 Okręg Mazowiecki NIEWIADOMSKI Artur I C 2 15 605 2,0 8
9 Okręg Gdańsk KUROWSKI Krzysztof I B 2 21 585 2,0 9
10 Okręg Kielce KOMORNICZAK Dariusz I A 2 24 540 2,0 10
11 Okręg Bydgoszcz ZIELONKA Remigiusz I C 1 11 540 2,0 10
12 Okręg Skierniewice BEDNAREK Andrzej I A 1 3 520 2,0 12
13 Okręg Katowice BRĄCLIK Łukasz I B 1 1 690 3,0 13
14 Okręg Siedlce MAZURCZAK Grzegorz I C 2 22 540 3,0 14
15 Okręg Przemyśl PIENIĄŻEK Waldemar I A 1 12 475 3,0 15
16 Okręg Tarnobrzeg DUDA Zbigniew I A 2 23 460 3,0 16
17 Okręg Leszno MYLKA Maciej I C 1 14 455 3,0 17
18 Okręg Nadnotecki KIJEK Roman I B 2 26 290 3,0 18
19 Okręg Legnica MĘCIK Marek I B 1 2 495 4,0 19
20 Okręg Tarnobrzeg GÓRECKI Kamil I A 2 20 445 4,0 20
21 Okręg Mazowiecki NIEMIEC Adam I C 1 13 440 4,0 21
22 Okręg Tarnobrzeg ŚMIESZEK Paweł I A 1 4 355 4,0 22
23 Okręg Legnica ZIMKOWSKI Bogusław I B 2 19 285 4,0 23
24 Okręg Biała Podlaska SOBCZUK Wiesław I B 1 6 485 5,0 24
25 Okręg Kraków LEJDA Mariusz I C 1 4 425 5,0 25
26 Okręg Białystok ZIEMNIEWICZ Dariusz I C 2 27 425 5,0 25
27 Okręg Olsztyn DZIKI Józef I A 2 14 415 5,0 27
28 Okręg Szczecin BENDER Mieczysław I A 1 1 275 5,0 28
29 Okręg Krosno BRUD Bogusław I B 2 22 260 5,0 29
30 Okręg Gorzów Wlkp. JACKOWSKI Damian I B 1 12 430 6,0 30
31 Okręg Mazowiecki STUDNIARZ Dariusz I C 2 26 405 6,0 31
32 Okręg Skierniewice LANGE Janusz I A 2 16 350 6,0 32
33 Okręg Zielona Góra KOWALCZYK Janusz I C 1 7 345 6,0 33
34 Okręg Łódź POPIOŁEK Michał I B 2 15 250 6,0 34
35 Okręg Bydgoszcz KASPROWICZ Paweł I A 1 11 245 6,0 35
36 Okręg Słupsk SIEMASZKO Aleksander I B 1 3 405 7,0 36
37 Okręg Wałbrzych REMBIASZ Marcin I C 2 18 350 7,0 37
38 Okręg Tarnobrzeg PATER Mariusz I A 2 18 330 7,0 38
39 Okręg Rzeszów CIEŚLAK Marek I C 1 9 270 7,0 39
40 Okręg Opole MILEWSKI Zbigniew I B 2 14 205 7,0 40
41 Okręg Częstochowa PAWLAK Arkadiusz I A 1 13 140 7,0 41
42 Okręg Krosno SOŁEK Mateusz I B 1 4 355 8,0 42
43 Okręg Siedlce WALICKI Jarosław I C 2 20 340 8,0 43
44 Okręg Wałbrzych SZPORKO Tomasz I A 2 19 255 8,0 44
45 Okręg Kielce SZCZEGIELNIAK Grzegorz I B 2 23 195 8,0 45
46 Okręg Katowice SZLACHTA Paweł I A 1 8 125 8,5 46
47 Okręg Łódź STAŃCZYK Marcin I A 1 10 125 8,5 46
48 Okręg Sieradz KULKA Artur I B 1 5 350 9,0 48
49 Okręg Katowice BRĄCLIK Ryszard I C 2 25 335 9,0 49
50 Okręg Tarnobrzeg SIEKIERA Wiktor I A 2 15 245 9,0 50
51 Okręg Katowice RECHOWICZ Marek I C 1 2 200 9,0 51
52 Okręg Kraków POGONOWSKI Bartłomiej I C 1 5 200 9,0 51
53 Okręg Radom GUTKIEWICZ Ernest I C 1 12 200 9,0 51
54 Okręg Zamość BĘDZIEJEWSKI Łukasz I B 2 17 170 9,0 54
55 Okręg Tarnobrzeg MIZERA Bartosz I B 1 9 345 10,0 55
56 Okręg Kraków MĄCZKA Sebastian I C 2 19 310 10,0 56
57 Okręg Opole ŚWITAŁA Ireneusz I A 2 26 185 10,0 57
58 Okręg Kalisz LENCZEWSKI Grzegorz I B 2 24 160 10,0 58
59 Okręg Bielsko-Biała WILUSZ Jarosław I A 1 6 120 10,5 59
60 Okręg Katowice ANTONIK Dariusz I A 1 7 120 10,5 59
61 Okręg Koszalin DZIKIEWICZ Kamil I B 1 11 275 11,0 61
62 Okręg Krosno KRYNICKI Adam I C 1 3 190 11,0 62
63 Okręg Lublin ZIENKIEWICZ Tomasz I A 2 22 155 11,0 63
64 Okręg Tarnobrzeg WOJTAK Radosław I B 2 20 155 11,0 63
65 Okręg Gdańsk PIASECKI Wiesław I C 2 16 290 11,5 65
66 Okręg Jelenia Góra SUWADA Robert I C 2 24 290 11,5 65
67 Okręg Tarnów MURDZA Robert I B 1 13 245 12,0 67
68 Okręg Sieradz MELER Mariusz I C 1 6 185 12,0 68
69 Okręg Opole SAMOL Krzysztof I A 2 21 140 12,0 69
70 Okręg Częstochowa MNICH Zbigniew I B 2 16 70 12,0 70
71 Okręg Ciechanów NOWAKOWSKI Andrzej I A 1 9 55 12,0 71
72 Okręg Mazowiecki KOSTERA Marcin I C 2 21 245 13,0 72
73 Okręg Katowice DŁUGAJCZYK Grzegorz I C 1 8 180 13,0 73
74 Okręg Wrocław MOŁDAWIAK Tomasz I B 1 8 145 13,0 74
75 Okręg Toruń CHYB Andrzej I A 2 17 125 13,0 75
76 Okręg Bydgoszcz FILOCHA Adam I A 1 5 45 13,0 76
77 Okręg Radom WLAZŁO Paweł I B 2 25 45 13,0 76
78 Okręg Płocko-Włocławski ŚWIERAD Tadeusz I C 2 17 95 14,0 78
79 Okręg Nowy Sącz PEŁKA Zdzisław I C 1 1 60 14,0 79
80 Okręg Poznań HOREMSKI Tomasz Dys A 1     15,0  
81 Okręg Poznań PRZYTUŁA Adam Dys A 1     15,0  
82 Okręg Katowice D'HEILLY Philippe Dys B 1     15,0  
Opole, 24 lipca 2011 r. Sędzia Sekretarz       Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński