Protokół klasyfikacji indywidualnej seniorów
SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW zorganizowanych przez PZW OPOLE
rozegranych w dniach 23 i 24  lipca 2011r. na kanale Ulgi w miejscowości Opole
L.p. Okręg, Klub PZW Nazwisko i Imię Status
zawod-
nika
I tura II tura RAZEM Zajęte
miejsce
Sektor Nr
stan.
Punktów
[gram]
Punkty
sektor.
Sektor Nr
stan.
Punktów
[gram]
Punkty
sektor.
Punktów
[gram]
Punkty
sektor.
1 Okręg Piotrków Tryb. KĘPIŃSKI Zbigniew I C 1 9 110 1,0 C 1 10 585 1,0 695 2,0 1
2 Okręg Kalisz WALCZAK Wiktor I A 2 17 285 1,0 B 1 7 740 2,0 1 025 3,0 2
3 Okręg Mazowiecki NIEWIADOMSKI Artur I B 1 14 270 1,0 C 2 15 605 2,0 875 3,0 3
4 Okręg Częstochowa ŁEBKOWSKI Michał I B 2 17 75 3,0 B 1 10 825 1,0 900 4,0 4
5 Okręg Mazowiecki NYSZTAL Tomasz I B 2 15 70 4,0 C 2 23 865 1,0 935 5,0 5
6 Okręg Przemyśl PIENIĄŻEK Waldemar I B 1 9 205 2,5 A 1 12 475 3,0 680 5,5 6
7 Okręg Siedlce MAZURCZAK Grzegorz I C 1 4 75 2,5 C 2 22 540 3,0 615 5,5 7
8 Okręg Tarnobrzeg ŚMIESZEK Paweł I B 1 2 205 2,5 A 1 4 355 4,0 560 6,5 8
9 Okręg Gdańsk KUROWSKI Krzysztof I B 1 5 55 5,0 B 2 21 585 2,0 640 7,0 9
10 Okręg Kielce KOMORNICZAK Dariusz I B 2 23 65 5,0 A 2 24 540 2,0 605 7,0 10
11 Okręg Kraków BEDNARSKI Robert I B 2 18 15 6,5 B 2 18 695 1,0 710 7,5 11
12 Okręg Katowice BRĄCLIK Łukasz I A 2 24 90 5,0 B 1 1 690 3,0 780 8,0 12
13 Okręg Gorzów Wlkp. JACKOWSKI Damian I C 2 17 160 2,0 B 1 12 430 6,0 590 8,0 13
14 Okręg Krosno BRUD Bogusław I C 2 24 135 3,0 B 2 22 260 5,0 395 8,0 14
15 Okręg Biała Podlaska SOBCZUK Wiesław I A 2 27 180 3,5 B 1 6 485 5,0 665 8,5 15
16 Okręg Tarnobrzeg GÓRECKI Kamil I C 2 21 70 5,0 A 2 20 445 4,0 515 9,0 16
17 Okręg Białystok ZIEMNIEWICZ Dariusz I B 1 10 90 4,0 C 2 27 425 5,0 515 9,0 17
18 Okręg Leszno MYLKA Maciej I B 1 7 50 6,0 C 1 14 455 3,0 505 9,0 18
19 Okręg Bydgoszcz ZIELONKA Remigiusz I B 1 11 30 7,5 C 1 11 540 2,0 570 9,5 19
20 Okręg Bydgoszcz KASPROWICZ Paweł I A 2 26 180 3,5 A 1 11 245 6,0 425 9,5 20
21 Okręg Łódź STAŃCZYK Marcin I C 2 15 265 1,0 A 1 10 125 8,5 390 9,5 21
22 Okręg Radom GUTKIEWICZ Ernest I A 1 11 105 1,0 C 1 12 200 9,0 305 10,0 22
23 Okręg Skierniewice BEDNAREK Andrzej I C 1 5 25 8,5 A 1 3 520 2,0 545 10,5 23
24 Okręg Katowice SZLACHTA Paweł I A 1 6 95 2,0 A 1 8 125 8,5 220 10,5 24
25 Okręg Koszalin MASEWICZ Marian I C 1 10 20 10,0 A 2 25 725 1,0 745 11,0 25
26 Okręg Tarnobrzeg DUDA Zbigniew I C 2 22 55 8,0 A 2 23 460 3,0 515 11,0 26
27 Okręg Mazowiecki STUDNIARZ Dariusz I C 1 13 60 5,0 C 2 26 405 6,0 465 11,0 27
28 Okręg Tarnobrzeg SIEKIERA Wiktor I A 2 20 205 2,0 A 2 15 245 9,0 450 11,0 28
29 Okręg Skierniewice LANGE Janusz I A 1 10 75 5,0 A 2 16 350 6,0 425 11,0 29
30 Okręg Wałbrzych SZPORKO Tomasz I A 1 4 90 3,0 A 2 19 255 8,0 345 11,0 30
31 Okręg Kraków LEJDA Mariusz I A 1 7 60 7,0 C 1 4 425 5,0 485 12,0 31
32 Okręg Krosno SOŁEK Mateusz I C 1 8 65 4,0 B 1 4 355 8,0 420 12,0 32
33 Okręg Elbląg GRYGA Grzegorz I C 2 19 25 11,5 A 1 2 540 1,0 565 12,5 33
34 Okręg Katowice ANTONIK Dariusz I B 2 24 105 2,0 A 1 7 120 10,5 225 12,5 34
35 Okręg Łódź POPIOŁEK Michał I C 2 23 60 7,0 B 2 15 250 6,0 310 13,0 35
36 Okręg Bielsko-Biała WILUSZ Jarosław I C 1 14 75 2,5 A 1 6 120 10,5 195 13,0 36
37 Okręg Tarnobrzeg PATER Mariusz I B 2 20 15 6,5 A 2 18 330 7,0 345 13,5 37
38 Okręg Częstochowa PAWLAK Arkadiusz I A 2 16 80 7,0 A 1 13 140 7,0 220 14,0 38
39 Okręg Nadnotecki KIJEK Roman I A 1 1 15 12,0 B 2 26 290 3,0 305 15,0 39
40 Okręg Krosno KRYNICKI Adam I A 1 5 85 4,0 C 1 3 190 11,0 275 15,0 40
41 Okręg Rzeszów CIEŚLAK Marek I C 1 3 25 8,5 C 1 9 270 7,0 295 15,5 41
42 Okręg Olsztyn DZIKI Józef I A 2 23 40 11,0 A 2 14 415 5,0 455 16,0 42
43 Okręg Tarnobrzeg MIZERA Bartosz I C 1 7 55 6,0 B 1 9 345 10,0 400 16,0 43
44 Okręg Opole ŚWITAŁA Ireneusz I A 2 28 85 6,0 A 2 26 185 10,0 270 16,0 44
45 Okręg Katowice RECHOWICZ Marek I B 1 13 30 7,5 C 1 2 200 9,0 230 16,5 45
46 Okręg Legnica MĘCIK Marek I B 2 25   13,0 B 1 2 495 4,0 495 17,0 46
47 Okręg Mazowiecki NIEMIEC Adam I B 1 8 1 13,0 C 1 13 440 4,0 441 17,0 47
48 Okręg Koszalin DZIKIEWICZ Kamil I C 2 26 65 6,0 B 1 11 275 11,0 340 17,0 48
49 Okręg Legnica ZIMKOWSKI Bogusław I B 2 16   13,0 B 2 19 285 4,0 285 17,0 49
50 Okręg Lublin ZIENKIEWICZ Tomasz I A 1 14 70 6,0 A 2 22 155 11,0 225 17,0 50
51 Okręg Sieradz KULKA Artur I A 2 22 70 8,5 B 1 5 350 9,0 420 17,5 51
52 Okręg Szczecin BENDER Mieczysław I C 1 2 5 13,0 A 1 1 275 5,0 280 18,0 52
53 Okręg Zamość BĘDZIEJEWSKI Łukasz I B 1 3 15 9,0 B 2 17 170 9,0 185 18,0 53
54 Okręg Siedlce WALICKI Jarosław I B 1 4 10 10,5 C 2 20 340 8,0 350 18,5 54
55 Okręg Zielona Góra KOWALCZYK Janusz I C 2 27 20 13,0 C 1 7 345 6,0 365 19,0 55
56 Okręg Kraków MĄCZKA Sebastian I B 2 27 5 9,0 C 2 19 310 10,0 315 19,0 56
57 Okręg Opole MILEWSKI Zbigniew I A 2 15 30 12,0 B 2 14 205 7,0 235 19,0 57
58 Okręg Częstochowa MNICH Zbigniew I C 1 6 50 7,0 B 2 16 70 12,0 120 19,0 58
59 Okręg Wałbrzych REMBIASZ Marcin I A 2 25 20 13,0 C 2 18 350 7,0 370 20,0 59
60 Okręg Gdańsk PIASECKI Wiesław I A 2 19 70 8,5 C 2 16 290 11,5 360 20,0 60
61 Okręg Tarnobrzeg WOJTAK Radosław I C 2 16 45 9,0 B 2 20 155 11,0 200 20,0 61
62 Okręg Tarnów MURDZA Robert I A 1 12 55 8,5 B 1 13 245 12,0 300 20,5 62
63 Okręg Słupsk SIEMASZKO Aleksander I C 1 12 1 14,0 B 1 3 405 7,0 406 21,0 63
64 Okręg Katowice BRĄCLIK Ryszard I A 1 13 15 12,0 C 2 25 335 9,0 350 21,0 64
65 Okręg Kraków POGONOWSKI Bartłomiej I A 1 8 15 12,0 C 1 5 200 9,0 215 21,0 65
66 Okręg Jelenia Góra SUWADA Robert I C 2 18 40 10,0 C 2 24 290 11,5 330 21,5 66
67 Okręg Kalisz LENCZEWSKI Grzegorz I C 1 1 10 11,5 B 2 24 160 10,0 170 21,5 67
68 Okręg Kielce SZCZEGIELNIAK Grzegorz I B 1 12   14,0 B 2 23 195 8,0 195 22,0 68
69 Okręg Katowice DŁUGAJCZYK Grzegorz I B 2 21 5 9,0 C 1 8 180 13,0 185 22,0 69
70 Okręg Bydgoszcz FILOCHA Adam I B 2 22 5 9,0 A 1 5 45 13,0 50 22,0 70
71 Okręg Nowy Sącz PEŁKA Zdzisław I A 1 9 55 8,5 C 1 1 60 14,0 115 22,5 71
72 Okręg Ciechanów NOWAKOWSKI Andrzej I B 1 1 10 10,5 A 1 9 55 12,0 65 22,5 72
73 Okręg Toruń CHYB Andrzej I A 2 18 55 10,0 A 2 17 125 13,0 180 23,0 73
74 Okręg Radom WLAZŁO Paweł I A 1 3 20 10,0 B 2 25 45 13,0 65 23,0 74
75 Okręg Opole SAMOL Krzysztof I C 2 20 25 11,5 A 2 21 140 12,0 165 23,5 75
76 Okręg Mazowiecki KOSTERA Marcin I B 2 19 1 11,0 C 2 21 245 13,0 246 24,0 76
77 Okręg Sieradz MELER Mariusz I B 1 6 5 12,0 C 1 6 185 12,0 190 24,0 77
78 Okręg Wrocław MOŁDAWIAK Tomasz I C 1 11 10 11,5 B 1 8 145 13,0 155 24,5 78
79 Okręg Płocko-Włocławski ŚWIERAD Tadeusz I A 2 21   14,0 C 2 17 95 14,0 95 28,0 79
80 Okręg Katowice D'HEILLY Philippe I C 2 25 2 14,0 B 1     15,0 2 29,0 80
81 Okręg Poznań PRZYTUŁA Adam I B 2 26   13,0 A 1     15,0   28,0 NK
82 Okręg Poznań HOREMSKI Tomasz I A 1 2   14,0 A 1     15,0   29,0 NK
Opole 24 lipca 2011r.     Sędzia Sekretarz               Sędzia Główny    
Artur Krawczyk Marceli Czerwiński